Aktualności

Zmiany w organizacji meczu z Włókniarzem

W porównaniu do meczu z Zawiszą Pajęczno nastąpiły małe zmiany organizacyjne. Powstało m.in. nowe wejście dla przedstawicieli mediów.

Dostanie się na stadion Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego, podobnie jak podczas ostatniego meczu, umożliwiać będą kibicom trzy wejścia: dwa od ulicy Kilińskiego - na trybunę główną, a także jedno od ulicy Milionowej - na trybunę rodzinną. Zmiany nastąpiły natomiast w odbiorze biletów i karnetów, a także sposobie wejścia na stadion dla dziennikarzy.

Aby odebrać bilety i karnety na trybunę Główną, trzeba - podobnie jak ostatnio - udać się do wejścia numer 2. Wyodrębniony natomiast został punkt odbioru wejściówek na trybunę Rodzinną. Wejście numer 3 od sobotniego spotkania będzie służyło tylko i wyłącznie do wchodzenia na stadion, natomiast odbiór biletów i karnetów możliwy będzie nieco dalej, w punkcie numer 4 na mapie stadionu. Tam będzie znajdowała się kasa, która tydzień temu umiejscowiona była przy wejściu numer 3.

Łatwiejsze wejście na obiekt SMS-u będą mieli również przedstawiciele mediów. Akredytacje będą odbierane w punkcie 5, gdzie będzie znajdowało się również wejście dla gości VIP. Tam będzie można odebrać także odznaczniki dla fotoreporterów. Po odbiorze akredytacji dziennikarze będą musieli się udać do punktu numer 6, czyli specjalnie przygotowanego dla nich wejścia.

Zmotoryzowanych kibiców niezmiennie zachęcamy do pozostawienia samochodów na parkingu przy ul. Senatorskiej 70. Nie jest to obiekt wynajmowany przez klub, ale przedstawiciele RTS ustalili, że będą tam dostępne miejsca, a koszt pozostawienia pojazdu na cały mecz wynosić ma 3 złote.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 20.03.2018

Trening 20.03.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 38
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 38
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Ursus Warszawa 31
5 Huragan Morąg 30
6 Polonia Warszawa 30
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 29
Pełna tabela