Aktualności

Zmiany w organizacji meczu z Włókniarzem

W porównaniu do meczu z Zawiszą Pajęczno nastąpiły małe zmiany organizacyjne. Powstało m.in. nowe wejście dla przedstawicieli mediów.

Dostanie się na stadion Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego, podobnie jak podczas ostatniego meczu, umożliwiać będą kibicom trzy wejścia: dwa od ulicy Kilińskiego - na trybunę główną, a także jedno od ulicy Milionowej - na trybunę rodzinną. Zmiany nastąpiły natomiast w odbiorze biletów i karnetów, a także sposobie wejścia na stadion dla dziennikarzy.

Aby odebrać bilety i karnety na trybunę Główną, trzeba - podobnie jak ostatnio - udać się do wejścia numer 2. Wyodrębniony natomiast został punkt odbioru wejściówek na trybunę Rodzinną. Wejście numer 3 od sobotniego spotkania będzie służyło tylko i wyłącznie do wchodzenia na stadion, natomiast odbiór biletów i karnetów możliwy będzie nieco dalej, w punkcie numer 4 na mapie stadionu. Tam będzie znajdowała się kasa, która tydzień temu umiejscowiona była przy wejściu numer 3.

Łatwiejsze wejście na obiekt SMS-u będą mieli również przedstawiciele mediów. Akredytacje będą odbierane w punkcie 5, gdzie będzie znajdowało się również wejście dla gości VIP. Tam będzie można odebrać także odznaczniki dla fotoreporterów. Po odbiorze akredytacji dziennikarze będą musieli się udać do punktu numer 6, czyli specjalnie przygotowanego dla nich wejścia.

Zmotoryzowanych kibiców niezmiennie zachęcamy do pozostawienia samochodów na parkingu przy ul. Senatorskiej 70. Nie jest to obiekt wynajmowany przez klub, ale przedstawiciele RTS ustalili, że będą tam dostępne miejsca, a koszt pozostawienia pojazdu na cały mecz wynosić ma 3 złote.


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Turniej Piłkarski Dzieci i Młodzieży w Sędziejowicach 10.11.2017

Turniej Piłkarski Dzieci i Młodzieży w Sędziejowicach 10.11.2017

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 34
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 34
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 30
4 Huragan Morąg 30
5 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
6 Victoria Sulejówek 25
7 Olimpia Zambrów 24
Pełna tabela