Aktualności

Organizacja meczu z Ruchem Wysokie Maz.

Mecz z ekipą Ruchu Wysokie Mazowieckie pod względem spraw organizacyjnych wyglądać będzie podobnie, jak większość poprzednich spotkań Widzewa organizowanych na obiekcie SMS w Łodzi.

Dostanie się na stadion Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego, podobnie jak podczas większości trzecioligowych meczów Widzewa rozgrywanych na tym obiekcie, umożliwiać będą kibicom trzy wejścia: dwa od ulicy Kilińskiego - na trybunę główną, a także jedno od ulicy Milionowej - na trybunę rodzinną.

Aby odebrać bilety i karnety na trybunę główną, trzeba - podobnie jak dotychczas - udać się do wejścia numer 2. Wyodrębniony natomiast został punkt odbioru wejściówek na trybunę rodzinną. Wejście numer 3 służy tylko do wchodzenia na stadion, natomiast odbiór biletów i karnetów możliwy będzie nieco dalej, w punkcie numer 4 na mapie stadionu.

Identycznie jak przy okazji zeszłosezonowych meczów na obiekcie SMS, łatwiejsze wejście będą mieli również przedstawiciele mediów. Akredytacje będą odbierane w punkcie 5, gdzie będzie znajdowało się również wejście dla gości VIP. Tam będzie można odebrać także znaczniki dla fotoreporterów. Po odbiorze akredytacji dziennikarze będą musieli udać się do punktu numer 6, czyli specjalnie przygotowanego dla nich wejścia.

Zapraszamy również wszystkich do stoiska widzewskiego sklepu, które zlokalizowane jest przy wejściu na trybunę rodzinną. W Widzew Store znajdziecie oficjalne klubowe gadżety takie, jak: koszulki meczowe, szaliki, smycze czy zwykłe widzewskie t-shirty.

Pragniemy jednocześnie poinformować, że w niedzielę bramy stadiony otwarte zostaną już półtorej godziny przed meczem. Apelujemy o wcześniejsze przybycie na mecz i kulturalny doping.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 20.11.2019

Trening 20.11.2019

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 38
2 Resovia 38
3 Widzew Łódź 37
4 GKS Katowice 34
5 Olimpia Elbląg 31
6 Bytovia Bytów 29
7 Błękitni Stargard 29
Pełna tabela