Aktualności

Informacje organizacyjne przed meczem z Olimpią Zambrów

W piątek Widzew Łódź rozegra kolejny w tym sezonie mecz ligowy na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Zapowiada się piłkarska uczta w Sercu Łodzi.

Pierwszy gwizdek meczu z Olimpią Zambrów zabrzmi w piątek 8 września sierpnia punktualnie o godzinie 19:10. Na stadion dostać będzie się można jednak już od 17:30, kiedy to oficjalnie otwarte zostaną bramy obiektu.

Od godziny 10:00 do 19:30 czynny będzie w piątek tymczasowy sklep klubowy w wejściu nr 2. Do nabycia będą w nim gadżety z aktualnej kolekcji (w tym nowe, okazjonalne pamiątki wydane z okazji 40. rocznicy debiutu Widzewa w europejskich pucharach). Prosimy, by do tego punktu zgłaszały się również osoby, które mimo zamówienia karnetu z wysyłką, nadal nie otrzymały swojego abonamentu na domowe mecze Widzewa. Oprócz tego, w piątek czynne będą trzy kasy, zgodnie z poniższymi informacjami:

Kasa nr 1 (od 12:00 do 19:30) – możliwość odbioru biletów zamówionych przez internet i zakupu biletów, jeśli będą dostępne w sprzedaży.

Kasy nr 2 i 3 (od 15:30 do 19:30) – możliwość odbioru biletów zamówionych przez internet.

Uprzejmie prosimy, by wszystkie osoby, które planują przed meczem kupić lub odebrać bilet, pojawiły się przy al. Piłsudskiego 138 odpowiednio wcześniej.

Goście skyboxów do przeznaczonych dla nich lóż dostać będą mogli się wejściem nr 3. Posiadacze wejściówek typu VIP i SUPER VIP na stadion wejdą wejściem nr 4. Do wejść nr 6 kierować powinni się z kolei nabywcy wejściówek na balkon. Wejściem 6 na obiekt dostaną się również akredytowani przedstawiciele mediów (wydawanie akredytacji i wstęp dla mediów od godziny 18:00 do godziny 19:25). Kibice posiadający wejściówki na trybunę C, na stadion dostaną się każdym wejściem na tą trybunę, niezależnie od wskazanego na bilecie lub karnecie sektora. Osoby niepełnosprawne na stadion dostaną się wejściami 1 lub 7, w zależności o wyboru strony boiska, z której chcą oglądać mecz.

Informujemy jednocześnie, że w piątek do sprzedaży trafi czwarty, specjalny (aż 24 strony pełne pięknej historii klubu!) numer nowego programu meczowego Widzewa. Wydawnictwo "Widzew Gol!" można będzie nabyć od 10:00 w klubowym sklepie, gdzie dostępne będą również ostatnie egzemplarze numerów archiwalnych, a od godz. 17:30 u ubranych w charakterystyczne granatowe sukienki z czerwono-biało-czerwonymi elementami i widzewskie czapki z daszkiem hostess pod poszczególnymi trybunami (pod wejściem nr 4 dla trybuny A oraz pod trybunami C i D).

Zwracamy się także do wszystkich fanów Klubu z uprzejmą i gorącą prośbą o poszanowanie widzewskiego domu, którym jest stadion miejski przy al. Piłsudskiego 138. Zachowania powodujące dewastację obiektu, w tym przede wszystkim rozklejanie trudnych do usunięcia widzewskich wlepek, choć z natury sprawiać mogą wrażenie nieszkodliwych, narażają Klub na poważne straty finansowe po każdym meczu. Prosimy również o palenie tytoniu tylko w wyznaczonych do tego strefach, zachowanie drożności ciągów komunikacyjnych i przechodzenie przez al. Piłsudskiego jedynie w miejscach do tego przeznaczonych.

Do zobaczenia w Sercu Łodzi!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Konferencja nowej prezes Widzewa 18.06.2019

Konferencja nowej prezes Widzewa 18.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela