Aktualności

OLMED rozszerza swoją współpracę z Widzewem

Spółka OLMED w maju dołączyła do Widzewskiego Klubu Biznesu. Po zakończeniu sezonu 2016/2017 zdecydowała się przedłużyć swoją współpracę z klubem.

- Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Widzewem. Stąd decyzja o przedłużeniu, ale i rozszerzeniu zakresu naszych wspólnych działań. Będziemy chcieli wdrażać razem projekty marketingowe adresowane zarówno do kibiców, jak i całego środowiska biznesowego skupionego wokół klubu. Rozmawiamy o możliwościach  wsparcia pierwszej drużyny oraz młodych wychowanków Widzewa - wyjaśnia Michał Wasylkowski z OLMED.

Spółka OLMED to "droga do zdrowia i urody" dla wielu zadowolonych pacjentów. Podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną, a także zabiegi rehabilitacyjne spółka świadczy w trzech Centrach Medycznych, zatrudniających wysoko wykwalifikowany personel oraz doświadczonych lekarzy. Więcej informacji znależć można na stronie www.olmed.net.pl. Apteki OLMED znajdują się w Łodzi, Pabianicach, Konstantynowie Łódzkim, Rawie Mazowieckiej oraz internetowo na www.aptekaolmed.pl.

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalszą współpracę w przyszłości!

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela