Aktualności

OLMED rozszerza swoją współpracę z Widzewem

Spółka OLMED w maju dołączyła do Widzewskiego Klubu Biznesu. Po zakończeniu sezonu 2016/2017 zdecydowała się przedłużyć swoją współpracę z klubem.

- Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Widzewem. Stąd decyzja o przedłużeniu, ale i rozszerzeniu zakresu naszych wspólnych działań. Będziemy chcieli wdrażać razem projekty marketingowe adresowane zarówno do kibiców, jak i całego środowiska biznesowego skupionego wokół klubu. Rozmawiamy o możliwościach  wsparcia pierwszej drużyny oraz młodych wychowanków Widzewa - wyjaśnia Michał Wasylkowski z OLMED.

Spółka OLMED to "droga do zdrowia i urody" dla wielu zadowolonych pacjentów. Podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną, a także zabiegi rehabilitacyjne spółka świadczy w trzech Centrach Medycznych, zatrudniających wysoko wykwalifikowany personel oraz doświadczonych lekarzy. Więcej informacji znależć można na stronie www.olmed.net.pl. Apteki OLMED znajdują się w Łodzi, Pabianicach, Konstantynowie Łódzkim, Rawie Mazowieckiej oraz internetowo na www.aptekaolmed.pl.

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalszą współpracę w przyszłości!

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pierwszy trening 12.06.2019

Pierwszy trening 12.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela