Aktualności

OLMED rozszerza swoją współpracę z Widzewem

Spółka OLMED w maju dołączyła do Widzewskiego Klubu Biznesu. Po zakończeniu sezonu 2016/2017 zdecydowała się przedłużyć swoją współpracę z klubem.

- Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Widzewem. Stąd decyzja o przedłużeniu, ale i rozszerzeniu zakresu naszych wspólnych działań. Będziemy chcieli wdrażać razem projekty marketingowe adresowane zarówno do kibiców, jak i całego środowiska biznesowego skupionego wokół klubu. Rozmawiamy o możliwościach  wsparcia pierwszej drużyny oraz młodych wychowanków Widzewa - wyjaśnia Michał Wasylkowski z OLMED.

Spółka OLMED to "droga do zdrowia i urody" dla wielu zadowolonych pacjentów. Podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną, a także zabiegi rehabilitacyjne spółka świadczy w trzech Centrach Medycznych, zatrudniających wysoko wykwalifikowany personel oraz doświadczonych lekarzy. Więcej informacji znależć można na stronie www.olmed.net.pl. Apteki OLMED znajdują się w Łodzi, Pabianicach, Konstantynowie Łódzkim, Rawie Mazowieckiej oraz internetowo na www.aptekaolmed.pl.

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalszą współpracę w przyszłości!

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 20.04.2019

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 20.04.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 54
2 Widzew Łódź 50
3 Olimpia Grudziądz 47
4 Elana Toruń 47
5 GKS Bełchatów 45
6 Górnik Łęczna 43
7 Stal Stalowa Wola 41
Pełna tabela