Aktualności

Olbrzymie zainteresowanie aukcjami charytatywnymi widzewskich fotoobrazów

Sprzedaż jedenastu fotoobrazów piłkarzy Widzewa z autografami przyniosła ponad trzy tysiące złotych, które wesprą działania Fundacji Krwinki.

W zeszłym tygodniu Widzew Łódź uruchomił jedenaście aukcji charytatywnych, których przedmiotami były przygotowane przez ZAWALSKI FOTO specjalne fotoobrazy piłkarzy aktualnego idera II ligi z ich autografami. Autentyczność i niepowtarzalność prac potwierdza również specjalny certyfikat.

Przedmioty przeznaczone zostały na pomoc Fundacji dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi Krwinka, której podopieczni codziennie toczą walkę o życie. Bezcenne w niej jest każde wsparcie. Dlatego bardzo cieszy, że seria jedenastu aukcji charytatywnych Widzewa i ZAWALSKI FOTO cieszyła się od samego początku dużym zainteresowaniem. Niedługo po ich uruchomieniu wszystkie były już licytowane przez kibiców.

Ostatecznie łączna ich wartość wyniosła 3127,50 zł. Najdroższy okazał się fotoobraz kapitana zespołu, Marcina Robaka, za który nabywca zdecydował się zapłacić aż 740 zł. Była to najwyższa z szesnastu ofert kupna tego przedmiotu, a zażarta walka chętnych trwała do samego końca aukcji. 510 zł wyniosła z kolei ostateczna cena fotoobrazu Wojciecha Pawłowskiego.

Od czwartku w siedzibie klubu, w dni robocze między 10 a 16, możliwy będzie odbiór osobisty wylicytowanych obrazów przez osoby, które wybrały taki sposób otrzymania przedmiotu i uiściły wcześniej opłatę przez system elektroniczny na stronie Allegro Charytatywni, gdzie prowadzone były aukcje. W najbliższych dniach klub rozpocznie również wysyłkę tych obrazów, których nabywcy zdecydowali się na przesyłkę kurierską.

Bardzo dziękujemy kibicom za pomoc i zaangażowanie się w aukcje charytatywne Widzewa. Zgromadzone dzięki nim środki będą stanowić ważne wsparcie dla najbardziej potrzebujących dzieci, o które dba współpracująca z klubem Fundacja Krwinka. W przyszłości klub przewiduje kolejne tego typu inicjatywy. Mamy nadzieję, że wspólnie będziemy w stanie ratować ludzkie zdrowie i życie.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela