Aktualności

Oglądaj turniej FIFA 22 Widzew Łódź x Wydział Zarządzania UŁ

W sobotę 4 grudnia o godz. 12:00 rozpocznie się turniej organizowany we współpracy Widzewa Łódź z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, jedno z pierwszych takich wydarzeń w Polsce.

Żeby dostać się do Turnieju Finałowego trzeba było wziąć udział w eliminacjach, skierowanych wyłącznie dla studentów. Najlepsi gracze z trzech platform: PC, PS4 oraz Xbox One otrzymali promocję do zamkniętego stadionowego turnieju.

Impreza finałowa odbędzie się na stadionie Widzewa Łódź przy al. Piłsudskiego 138 i została podzielona na dwa etapy. W fazie grupowej z dwóch pięcioosobowych grup zostanie wyłonionych czterech półfinalistów, zaś w fazie pucharowej półfinaliści zagrają między sobą w systemie A1-B2 oraz B1-A2. Przed wielkim finałem zostanie rozegrany mecz o 3. miejsce, a ostatnie starcie w turnieju odbędzie się w systemie "BO2", czyli popularnego dwumeczu. Start wydarzenia zaplanowany jest na 12:00.

Partnerem wydarzenia została marka BaseStack, która otworzyła w Łodzi centrum gamingowe na ul. Rewolucji 1905 roku. Niedawno otwarte centrum gamingowe daje nie tylko przestrzeń do treningu i dostęp do nieograniczonej liczby gier, ale też coś czego dotychczas bardzo brakowało początkującym zawodnikom, czyli stacjonarne turnieje dla amatorów oraz szkolenia gamingowe.

Dla zawodników turnieju, oprócz pucharów dla najlepszych graczy, przewidziane są nagrody rzeczowe, w tym unikatowa koszulka meczowa wyprodukowana w ograniczonym nakładzie z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Oprócz tego, BaseStack obdaruje czwórkę najlepszych zawodników voucherami o różnej wartości do wykorzystania w ich lokalu. Łączna pula nagród przekracza tysiąc złotych.

Turniej finałowy otrzyma profesjonalną oprawę audiowizulną dzięki klubowej telewizji WidzewTV, a transmisja z wydarzenia będzie dostępna na oficjalnym profilu Widzewa Łódź na Facebooku, profilu Widzew Łódź Esports, a faza pucharowa ma profilu patrona medialnego turnieju - portalu Łódź.pl. Za oprawę audio podczas turnieju będzie odpowiadał Antek Figlewicz, znany głos WidzewTV i radia Widzew.FM oraz Eryk Stawarz, którego możecie znać z poprzednich imprez.
 

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Konferencja DiMedical

Konferencja DiMedical

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela