Aktualności

Oglądaj studio WidzewTV przed spotkaniem z Puszczą

Widzew Łódź w piątek 9 kwietnia zmierzy się na własnym boisku z Puszczą Niepołomice. Na kibiców czeka tradycyjne studio przedmeczowe. Początek o godz. 17:00.

Wśród materiałów przygotowanych przez ekipę WidzewTV znalazły się nagrania z treningów, a także rozmowa z Danielem Tanżyną. Za prowadzenie będą odpowiedzialni Arkadiusz Stolarek i Andrzej Rybski.

O godz. 17:30, na dziesięć minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego, rozpocznie się relacja radiowa. Sprawozdanie przeprowadzi duet "PoStolar", czyli Dariusz Postolski i Arkadiusz Stolarek. Zachęcamy do słuchania za pośrednictwem oficjalnej strony klubu, na kanale WidzewTV na YouTube, na stronie Widzew.FM oraz w aplikacji mobilnej.

Po meczu na kibiców czeka konferencja prasowa z udziałem trenerów i zawodników obu klubuów, połączona ze studiem WidzewTV, w którym zagości Łukasz Masłowski - były zawodnik łódzkiego klubu.

***

Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice piątek 9 kwietnia, godz. 17:40 / studio przedmeczowe: WidzewTV, transmisja radiowa: Widzew.FM, transmisja telewizyjna: Polsat Sport.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Turniej Widzewskiego Klubu Biznesu 08.05.2021

Turniej Widzewskiego Klubu Biznesu 08.05.2021

Tabela rozgrywek

4 Górnik Łęczna 48
5 ŁKS Łódź 47
6 Arka Gdynia 46
7 Widzew Łódź 40
8 Miedź Legnica 40
9 Odra Opole 39
10 Sandecja Nowy Sącz 37
Pełna tabela