Aktualności

Oglądaj studio przed meczem z Resovią Rzeszów

Relacja radiowa oraz studio meczowe ze spotkania 32. kolejki Fortuna I Ligi pomiędzy Widzewem a Resovią transmitowane będą przez klubową telewizję Widzew TV. Zachęcamy również do zakupu transmisji spotkania w systemie PPV.

Zarówno przed rozpoczęciem spotkania, jak i po ostatnim gwizdku sędziego, w klubowej telewizji Widzew TV dostępne będzie studio, a w nim analizy, statystyki i materiały wideo. Studio poprowadzą Andrzej Rybski, Kamil Wójkowski i Jakub Dyktyński. Pojawią się w nim również zawodnik pierwszej drużyny Konrad Reszka oraz dziennikarz sportowy Adam Kotleszka. Początek o godzinie 17:05.

Tradycyjnie już, dostępna będzie także transmisja radiowa starcia z Resovią Rzeszów. Słuchać jej będzie można za pośrednictwem oficjalnej strony klubu oraz na kanale Widzew TV w serwisie YouTube. Mecz komentować będą Antoni Figlewicz i Marcin Łagiewski.

Przypominamy jednocześnie, że transmisja spotkania Widzew Łódź - Resovia Rzeszów dostępna będzie w systemie PPV. Jak obejrzeć transmisję i wspomóc klub? Dostęp należy wykupić w DEDYKOWANYM WIDZEWOWI CENTRUM MECZOWYM (KLIKNIJ TU).  Po zakupieniu transmisji, kod dostępu wysłany będzie na skrzynkę e-mail. Wiadomość dotrzeć powinna kilka minut po zaksięgowaniu wpłaty.

Po wpisaniu kodu aktywowany jest dostęp do meczu, który wyświetli się w playerze udostępnianym przez Polsat Box Go. Transmisję można oglądać w przeglądarkach, ale również – co ważne – aktualnie nie ma możliwości oglądania spotkania wewnątrz aplikacji Android oraz IOS. Alby oglądać spotkanie na telefonie, należy skorzystać z przeglądarki internetowej.

KUP DOSTĘP DO TRANSMISJI MECZU WIDZEW - RESOVIA RZESZÓW.

Cena transmisji wynosi 10 zł, a część tej kwoty zasila budżet Widzewa Łódź.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 74
2 Widzew Łódź 59
3 Arka Gdynia 58
4 Korona Kielce 55
5 Odra Opole 48
6 Chrobry Głogów 47
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela