Aktualności

Zmiany w planie sobotnich sparingów Widzewa Łódź

Informujemy, że w porozumieniu ze sztabami szkoleniowymi Pogoni Grodzisk Mazowiecki i Siarki Tarnobrzeg plan sobotnich sparingów uległ zmianie. Oba mecze będą transmitowane w WidzewTV.

W ośrodku szkoleniowym przy ulicy Małachowskiego zostanie rozegrany trójmecz, a każde ze spotkań potrwa 45 minut.

Plan sobotnich sparingów:

Widzew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki: godz. 12:00

Widzew - Siarka Tarnobrzeg: godz. 13:00

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Siarka Tarnobrzeg: godz. 14:00

Przed wyjazdem na zgrupowanie do tureckiej Alanyi Widzewiacy zagrają łącznie siedem meczów kontrolnych w Łodzi. Na samym początku WidzewTV przeprowadzi bezpłatną transmisję z sobotniej sesji sparingowej, w ramach której łodzianie zmierzą się z Pogonią Grodzisk Mazowiecki i Siarką Tarnobrzeg.

Mecz z drugoligowcem zaplanowano na godz. 12:00, natomiast pierwszy gwizdek w starciu z tarnobrzeżanami zabrzmi o godz. 13:00. O 14:00 zmierzą się ze sobą obie drużyny gości. W planach ekipy klubowej telewizji są transmisje z dwóch sobotnich meczów Widzewa, a także kolejnych spotkań kontrolnych rozgrywanych w ośrodku szkoleniowym przy ulicy Małachowskiego. Wszystkie zostaną pokazane za darmo.

Zachęcamy do wsparcia WidzewTV na poziomie platformy YouTube, co da możliwość pokrycia kosztów wszystkich transmisji oraz pozwoli na dalszy rozwój oficjalnej telewizji czterokrotnego mistrza Polski, w tym podniesienie jakości transmisji live, a także zakup niezbędnego sprzętu wideo.

Żeby wesprzeć WidzewTV (9,99 zł/miesiąc), należy wejść na platformę YouTube i odnaleźć kanał klubowej telewizji [KLIKNIJ TUTAJ]. Nad filmami po prawej stronie panelu pojawi się niebieski przycisk "Wesprzyj". Należy go kliknąć i zapoznać się z pakietem benefitów dla wspierających. Po zdecydowaniu się na zakup cegiełki należy sfinalizować transakcję używając karty płatniczej, PaySafeCard lub dostępnego salda na koncie Google.

WSPIERAJ WIDZEWTV - KLIKNIJ

Informujemy, że ze względu na decyzję sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Widzewa Łódź nie będzie możliwości odtworzenia zapisu spotkań po końcowym gwizdku. Niezwłocznie po każdym spotkaniu kibicom zostaną udostępnione skróty rozegranych meczów.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Konferencja DiMedical

Konferencja DiMedical

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela