Aktualności

Oglądaj mecze widzewskiej młodzieży w WidzewTV

W środę 21 kwietnia swoje spotkania rozegrają dwa zespoły z Bloku A Akademii Widzewa: Widzew Łódź U19 i Widzew II Łódź. Oba mecze będą transmitowane przez klubową telewizję - kolejno o godz. 13:00 i 16:30.

Pierwsi na boisko w ośrodku przy ulicy Małachowskiego wybiegną zawodnicy rocznika U19, którzy zmierzą się z rówieśnikami z Olimpii Zambrów. Początek meczu zaplanowano na godz. 13:00. Łodzianie zajmują szóste miejsce w grupie C Ligi Makroregionalnej, a w dotychczasowych meczach zainkasowali trzy punkty. Przypomnijmy, że juniorzy starsi mierzyli się przed zawieszeniem rozgrywek z Polonią Warszawa, GKS-em Bełchatów i UKS-em Naki Olsztyn. Dopiero trzecie spotkanie przyniosło widzewiakom zwycięstwo. Czy w środę uda im się zainkasować kolejne punkty?

Po zakończeniu meczu Widzewa Łódź U19 czeka nas kolejne widowisko, tym razem z udziałem rezerw RTS-u. Dla drugiego zespołu Widzewa środowe spotkanie będzie już trzecim rozegranym w trakcie rundy wiosennej, która rozpoczęła się z opóźnieniem przez ogólnokrajowe zawieszenie sportu amatorskiego. We wcześniejszych wyjazdowych meczach młodzi widzewiacy pokonali wysoko AKS SMS Łódź (10:0) i KKS Koluszki (5:0), dzięki czemu obronili pozycję lidera łódzkiej klasy okręgowej.

W środę podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego i Michała Czaplarskiego zagrają po raz pierwszy wiosną na swoim boisku, a ich rywalem będzie GLKS Sarnów/Dalików. W składzie czerwono-biało-czerwonych prawdopodobnie zagrają zawodnicy z szerokiej kadry pierwszej drużyny, a mowa tu o Petarze Mikuliciu, Konradzie Reszce, Merveillu Fundambu i Karolu Czubaku. Mecz rozpocznie się o 16:30.

Kibice spragnieni sportowych emocji będą mogli za darmo oglądać oba spotkania dzięki transmisji przeprowadzonej przez ekipę WidzewTV. Mecze będą dostępne na kanale oficjalnej telewizji klubu na platformie Youtube [KLIKNIJ].


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela