Aktualności

Oglądaj mecz ze Stalą w WidzewTV, słuchaj w Widzew.FM

Klubowe media relacjonować będą niedzielne spotkanie ligowe Widzewa ze Stalą w Rzeszowie za pośrednictwem transmisji na żywo w niezależnym wydaniu audio i wideo.

Mecz ze Stalą rozpocznie się w niedzielę 7 czerwca o 13:05. Wynika to z faktu transmitowania go przez Telewizję Polską w swoim weekendowym paśmie sportowym. Spotkanie to pokazywać na żywo będzie również WidzewTV, która - podobnie jak w przypadku ostatniego meczu domowego ze Skrą - mając na uwadze zainteresowanie kibiców, przygotowała bezpłatną transmisję na otwartym kanale klubowej telewizji w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ). Studio przedmeczowe rozpocznie się w WidzewTV ok. godziny 12:45.

Mając jednak na uwadze wprowadzone przez YouTube ograniczenia systemowe dotyczące jakości publikowanych tam materiałów, wynikające ze zwiększenia obciążenia serwisu w okresie epidemii WidzewTV realizować będzie również transmisję za pośrednictwem własnych serwerów i kanałów dostępnych na widzew.com i w aplikacji mobilnej. Dostęp do nich kosztować będzie jeden punkt, zgodnie z cennikiem transmisji klubowej telewizji (SPRAWDŹ).

Klub ma jednak rozwiązanie również dla kibiców, którzy nie mogą tego dnia oglądać meczu Widzewa ze Stalą. Specjalnie dla nich przeprowadzona zostanie niezależna relacja radiowa na żywo. Odpowiadać za nią będą Dariusz Postolski i Marcin Tarociński. Co prawda, obaj oglądać mecz będą w… Sercu Łodzi, ale ich wieloletnie doświadczenie radiowe gwarantuje niesamowite emocje również w wersji tylko audio. Transmisja w Widzew.FM rozpocznie się również o 12:45. Widzewskie radio dostępne jest w aplikacji mobilnej Widzew Łódź, gdzie działać może w tle, niezależnie od korzystania z innych funkcji i aplikacji urządzenia, a także w dedykowanym odtwarzaczu na widzew.com.

Bądźcie w niedzielę z nami. Gramy razem o bezcenne trzy punkty!

***

Stal Rzeszów - Widzew Łódź / niedziela 7 czerwca 2020 roku, godz. 13:05


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela