Aktualności

Oglądaj mecz z Garbarnią w WidzewTV, słuchaj w Widzew.FM

W środę 17 czerwca od godziny 17:05 Widzew powalczy o pierwsze po restarcie ligowe zwycięstwo. Wcześniej rozpocznie się przedmeczowe studio w WidzewTV i Widzew.FM.

Godzina rozpoczęcia spotkania podyktowana jest jego transmisją w TVP Sport, ale rozgrywany w Krakowie mecz pokazywany na żywo będzie również w paśmie otwartym klubowej telewizji na kanale WidzewTV w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ).

Mając na uwadze wprowadzone przez YouTube ograniczenia systemowe dotyczące jakości publikowanych tam materiałów, wynikające ze zwiększenia obciążenia serwisu w okresie epidemii WidzewTV realizować będzie również transmisję za pośrednictwem własnych serwerów i kanałów dostępnych na widzew.com i w aplikacji mobilnej Widzew Łódź. Dostęp do nich kosztować będzie jeden punkt, zgodnie z cennikiem transmisji klubowej telewizji (SPRAWDŹ), a jego wykup stanowi okazję do wparcia rozwoju projektu WidzewTV.

Oprócz transmisji telewizyjnej, klubowe media zapewniają również na żywo bezpłatną relację audio dostępną za pośrednictwem sprawdzonego odtwarzacza radiowego, który znaleźć można, podobnie jak WidzewTV, na widzew.com i w aplikacji mobilnej.

Pierwszy gwizdek spotkania zabrzmi o godzinie 17:05, a poprzedzi go studio przedmeczowe WidzewTV. Boiskowe wydarzenia skomentują Arkadiusz Stolarek i Dariusz Postolski. Po zakończeniu rywalizacji sportowej zapraszamy również na studio pomeczowe, w którym - w miarę możliwości - przeprowadzone zostaną rozmowy z uczestnikami meczu z Garbarnią.

***

Garbarnia Kraków - Widzew Łódź / środa 17 czerwca 2020 roku, godz. 17:05


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela