Aktualności

Oglądaj mecz z Elaną w WidzewTV i TVP Sport

W środę, o godz. 20:05 w "Sercu Łodzi” widzewiacy podejmą Elanę Toruń. Kibice, którzy nie zasiądą na stadionie, będą mogli obejrzeć transmisję z tego spotkania za pośrednictwem WidzewTV i TVP Sport.

Niestety, liczba widzów, która może zasiąść na trybunach stadionu przy al. Piłsudskiego 138 ciągle jest ograniczona obostrzeniami sanitarnymi, dlatego liczna fanów osiągnie maksymalnie 4,5 tysiąca osób.

Przypominamy jednak, że żadnymi ograniczeniami nie jest obarczona transmisja meczu w klubowej telewizji. Ekipa WidzewTV (Subskrybuj) tradycyjnie stanie na głowie, by zapewnić najwyższą jakość w trakcie relacji na żywo. Na kibiców czekać będzie garść statystyk, atrakcyjna oprawa wizualna i wypowiedzi pomeczowe, a  za komentarz w trakcie spotkania będzie odpowiadać duet Arkadiusz Stolarek i Dariusz Postolski.

Dostęp do darmowej transmisji będzie możliwy za pośrednictwem oficjalnego kanału WidzewTV na platformie Youtube oraz, za symboliczną opłatą w wysokości 1 pkt, na klubowych serwerach i strony widzew.com (Sprawdź). Kibicom, którzy nie będą mogli zasiąść przed monitorami przypominamy, że istnieje możliwość słuchania relacji z wydarzeń boiskowych za pośrednictwem radia Widzew.FM. Osobom podróżującym polecamy korzystanie z klubowej aplikacji mobilnej, która ułatwia kosłuchanie radia w trakcie jazdy samochodem.

Po raz kolejny możliwość śledzenia poczynań widzewiaków będą mieli kibice futbolu z całej Polski. Relację na żywo ze spotkania w "Sercu Łodzi” przeprowadzi TVP Sport (również za pośrednictwem TVPSPORT.PL oraz aplikacji mobilnej).

***

Widzew Łódź - Elana Toruń / środa 1 lipca 2020, godz. 20:05


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pierwszy trening 03.08.2020

Pierwszy trening 03.08.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 63
2 Widzew Łódź 59
3 GKS Katowice 59
4 Bytovia Bytów 52
5 Resovia 52
6 Stal Rzeszów 51
7 Garbarnia Kraków 50
Pełna tabela