Aktualności

Oglądaj mecz z Górnikiem w WidzewTV i TVP3

Mecz pomiędzy Widzewem a Górnikiem Polkowice będzie można tradycyjnie obejrzeć za pośrednictwem klubowej telewizji, a także w paśmie sportowym TVP3. Początek starcia w niedzielę o godz. 13:05.

Ekipa WidzewTV (SUBSKRYBUJ) w niedzielę ponownie wyruszy w Polskę, by zapewnić kibicom czerwono-biało-czerwonych transmisję ze spotkania w Polkowicach. Tradycyjnie, z dobrą jakością, widzewską oprawą graficzną i niepowtarzalnym komentarzem duetu Arkadiusz Stolarek i Dariusz Postolski.

Mecz będzie można oglądać bezpłatnie za pośrednictwem kanału oficjalnej telewizji klubowej na platformie Youtube, a także płatnie w wyższej jakości na stronie widzew.com i aplikacji mobilnej. Dostęp będzie kosztować jeden punkt, zgodnie z cennikiem transmisji klubowej telewizji (SPRAWDŹ), a jego wykup stanowi okazję do wparcia rozwoju projektu WidzewTV.

Warto przypomnieć, że spotkanie będzie dostępne również w otwartym paśmie TVP3 i TVP Sport, a także za pośrednictwem strony internetowej sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej Telewizji Polskiej. Wszystko wskazuje na to, że możemy spodziewać się wysokiego zainteresowania meczem widzewiaków, którzy jako liderzy tabeli staną przed szansą powiększenia przewagi nad resztą ligowego peletonu.

***

Górnik Polkowice - Widzew Łódź / niedziela 28 czerwca, godz. 13:05


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela