Aktualności

Oglądaj mecz z Górnikiem w WidzewTV i TVP3

Mecz pomiędzy Widzewem a Górnikiem Polkowice będzie można tradycyjnie obejrzeć za pośrednictwem klubowej telewizji, a także w paśmie sportowym TVP3. Początek starcia w niedzielę o godz. 13:05.

Ekipa WidzewTV (SUBSKRYBUJ) w niedzielę ponownie wyruszy w Polskę, by zapewnić kibicom czerwono-biało-czerwonych transmisję ze spotkania w Polkowicach. Tradycyjnie, z dobrą jakością, widzewską oprawą graficzną i niepowtarzalnym komentarzem duetu Arkadiusz Stolarek i Dariusz Postolski.

Mecz będzie można oglądać bezpłatnie za pośrednictwem kanału oficjalnej telewizji klubowej na platformie Youtube, a także płatnie w wyższej jakości na stronie widzew.com i aplikacji mobilnej. Dostęp będzie kosztować jeden punkt, zgodnie z cennikiem transmisji klubowej telewizji (SPRAWDŹ), a jego wykup stanowi okazję do wparcia rozwoju projektu WidzewTV.

Warto przypomnieć, że spotkanie będzie dostępne również w otwartym paśmie TVP3 i TVP Sport, a także za pośrednictwem strony internetowej sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej Telewizji Polskiej. Wszystko wskazuje na to, że możemy spodziewać się wysokiego zainteresowania meczem widzewiaków, którzy jako liderzy tabeli staną przed szansą powiększenia przewagi nad resztą ligowego peletonu.

***

Górnik Polkowice - Widzew Łódź / niedziela 28 czerwca, godz. 13:05


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela