Aktualności

Oglądaj i wspieraj Widzew Łódź w Polsat Box Go

Wszystkie mecze Widzewa Łódź można oglądać w serwisie Polsat Box Go. Część zysku z zakupu wzmocni budżet czterokrotnego mistrza Polski.

Kibice Widzewa, którzy nie mogą oglądać meczów w Sercu Łodzi i wspierać drużyny swoim głośnym dopingiem, a także jeździć za zespołem podczas spotkań wyjazdowych, mają możliwość śledzenia widowisk z udziałem czerwono-biało-czerwonych na platformie Polsat Box Go.

Klubowa telewizja WidzewTV we współpracy z ekipą Widzew.FM organizuje co mecz transmisję radiową, dostępną dla kibiców na stronie widzew.com, widzew.fm oraz na platformie Youtube [SUBSKRYBUJ]. Opróćz tego, przy okazji spotkań domowych fani mogą oglądać studia meczowe, wypełnione dyskusją o futbolu i ciekawymi materiałami wideo. W trakcie zawodów sprawozdawcy w osobach Antoniego Figlewicza, Marcina Łagiewskiego i Marcina Tarocińskiego przybliżają słuchaczom przebieg wydarzeń na boisku, dzięki czemu kibice Widzewa mogą przeżywać mecze mimo odległości.

Zachęcamy symaptyków RTS, którzy chcą zawsze być blisko drużyny, do zakupu pakietu Polsat Box Go Sport, dzięki któremu fani będą mogli synchronizować komentarz Widzew.FM z obrazem transmitowanym przez platformę Polsatu! Dodatkowo, każdy zakup pakietu poprzez dedykowany Widzewowi link, pozwoli na przekazanie Klubowi części zysku. Pierwsza okazja do śledzenia zawodów z udziałem widzewiaków już w najbliższą niedzielę. Łodzianie w meczu wyjazdowym zmierzą się z Odrą Opole. Spotkanie zaplanowano na niedzielę 5 września, o godz. 18:00.

KLIKNIJ - KUP PAKIET - WSPIERAJ WIDZEW

Przypomnijmy, że od początku sezonu 2021/22 pierwszoligowi kibice mieli możliwość obejrzenia meczów Fortuna 1 Ligi na platformie IPLA. Transmisje realizowane są przy wykorzystaniu wielu kamer z powtórkami i pełną oprawą graficzną, zaś komentarz meczowy zapewniają dziennikarze i eksperci telewizji Polsat Sport.

Od 1 września mecze Fortuna 1 Ligi zostały włączone przez Polsat Box Go do pakietu Polsat Box Go Sport. W ramach pakietu oferowane są transmisje z wielu wydarzeń sportowych, w tym m.in. rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA, a także kanały sportowe Polsatu, Eleven Sports 1-4, Eurosport 1 i 2 oraz CANAL+ SPORT 3 i 4.

Promocja 40 zł miesięcznie na pakiet Polsat Box Go Sport jest czasowa, po jej zakończeniu regularna cena pakietu to 50 zł.

Przeczytaj więcej na temat pakietu Polsat Box Go Sport [KLIKNIJ]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela