Aktualności

Oferta pracy w Widzewie

RTS Widzew Łódź rozpoczyna rekrutację na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży.

RTS Widzew Łódź, jeden z najbardziej zasłużonych polskich klubów piłkarskich, poszukuje specjalisty ds. sprzedaży.

Opis stanowiska:

  •  pozyskiwanie reklamodawców, sponsorów i partnerów dla klubu
  • negocjowanie warunków współpracy w ramach posiadanego pełnomocnictwa
  •  budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • przygotowywanie ofert
  • analiza potrzeb i oczekiwań Klientów
  • współpraca z pośrednikami

Wymagania:

  • realizowanie celów sprzedażowych na wyznaczonym terenie
  • udokumentowane przynajmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży
  • prawo jazdy kategorii B
  • zaangażowanie i kreatywność
  • realizacje planów sprzedażowych
  • sumienność
  • dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, Power Point)
Oferujemy
  • ciekawą pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia (część stała i prowizja)
  • rozbudowane systemy motywacyjne
  • stabilizację i bardzo dobrą atmosferę pracy
  • szkolenia umożliwiające rozwój kwalifikacji i wiedzy
  • pracę w dynamicznym zespole
  • dla najlepszych możliwość awansu

Zapraszamy do składania aplikacji ze zdjęciem na adres mailowy rekrutacja@widzew.com. W treści zgłoszenia prosimy wskazać jakiego stanowiska dotyczy aplikacja.

Prosimy również o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie RTS Widzew z siedzibą w Łodzi ul. Widzewska 69a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Turniej Piłkarski Dzieci i Młodzieży w Sędziejowicach 10.11.2017

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 34
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 34
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 30
4 Huragan Morąg 30
5 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
6 Victoria Sulejówek 25
7 Olimpia Zambrów 24
Pełna tabela