Aktualności

Odwołanie Widzewa w sprawie zamknięcia trybun odrzucone

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN utrzymała w mocy karę nałożoną na klub z al. Piłsudskiego 138 po ostatnim meczu sezonu 2019/2020, w którym rywalem łodzian był Znicz Pruszków.

Na zwołanym w piątek 11 września posiedzeniu Najwyższej Komisji Odwoławczej Polskiego Związku Piłki Nożnej podjęto decyzję o oddaleniu w całości odwołania Widzewa Łódź dotyczącego kary nałożonej na klub. Odwołanie dotyczyło orzeczenia Komisji Dyscyplinarnej PZPN w sprawie niewłaściwego zachowania kibiców podczas meczu II ligi Widzew Łódź - Znicz Pruszków.

Posiedzenie Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN odbyło się z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość. Klub Widzew Łódź, z uwagi na nadzwyczajny tryb jego zwołania, decyzją PZPN nie mógł brać w nim udziału.

W związku z tym w mocy pozostaje nałożona na klub kara zamknięcia trybun B i D podczas dwóch najbliższych domowych meczów ligowych Widzewa. Po uwzględnieniu ustawowych ograniczeń epidemicznych spotkania Fortuna 1 Ligi z ŁKS-em Łódź i Stomilem Olsztyn z wysokości trybun obejrzeć będzie mogło każdorazowo ok. 5600 widzów.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela