Aktualności

Odwiedź w sobotę sklep Widzewa, zrób zakupy z piłkarzami

Przy okazji sobotniej wizyty w Sercu Łodzi i zakupów w oficjalnym sklepie Widzewa kibice czerwono-biało-czerwonych będą mogli spotkać piłkarzy swojej ulubionej drużyny.

7 grudnia przy Piłsudskiego 138 odbędzie się Widzewska Choinka, czyli coroczne spotkanie świąteczne klubu z kibicami, pełne wspaniałych atrakcji. Tego dnia na fanów czekać będzie również oficjalny sklep Widzewa zlokalizowany pod trybuną D stadionu. W mikołajkową sobotę sklep czynny będzie od 11:00 do 21:00, a od ok. godziny 18 do inauguracji choinkowej iluminacji w zakupach pomagać będą wybrani piłkarze pierwszej drużyny.

Sobotnia wizyta w sklepie będzie więc okazją nie tylko do nabycia zupełnie nowych produktów, w tym gadżetów świątecznych i modnych ubrań, ale też do zdobycia na właśnie zakupionych przedmiotach autografów swoich piłkarskich ulubieńców.

W Sercu Łodzi w sobotę 7 grudnia warto jednak pojawić się już dużo wcześniej. Widzewska Choinka rozpoczyna się  punktualnie o 16:00, a na zgromadzonych kibiców czekać będą liczne gry i zabawy oraz stoiska sprzedażowe, również gastronomiczne. O 17:00 kibice wspólnie stworzą zaś niepowtarzalną, żywą choinkę na płycie boiska, która uwieczniona zostanie ująciami z drona. Kulminacją wydarzenia będzie zapalenie widzewskiej iluminacji na parkingu pod trybuną D stadionu.

Do zobaczenia w Sercu Łodzi!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela