Aktualności

Oddanie do użytku stadionu już w piątek!

3 lutego miasto Łódź oficjalnie przejmie od wykonawcy budowy stadion mieszczący się przy Al. Piłsudskiego 138.

We wtorek przed południem na tereniu stadionu odbyła się konferencja prasowa Urzędu Miasta Łodzi, w której wzięli udział przedstawiciele: magistratu z Panią Prezydent Hanną Zdanowską na czele, spółki MAKiS oraz Widzewa Łódź. Nasz klub reprezentowany był przez członka zarządu Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź, doktora Konrada Walczaka.

Najważniejszą informacją przekazaną podczas spotkania z mediami było wskazanie terminu odbioru stadionu do użytkowania. To historyczne i wyczekiwane przez całą widzewską rodzinę wydarzenie ma mieć miejsce 3 lutego. - Już za kilka dni, bo w piątek, obiekt ten zostanie oficjalnie przekazany miastu po zrealizowaniu inwestycji - poinformowała Hanna Zdanowska.

Wkrótce nie lada gratka czeka kibiców Widzewa, ale też wszystkie osoby zainteresowane obejrzeniem stadionu. W dniach 10-12 lutego miasto zorganizuje dni otwarte, w ramach których możliwe będzie zwiedzanie stadionu. Doktor Walczak zdradził podczas konferencji, że pierwszeństwo będą mieć fani, którzy nabyli już karnet na mecze domowy rundy wiosennej. specjalnie dla nich bramy stadionu otwarte będą 10 lutego, między 16:30 a 20:00. W pozostałe dni na obiekt wejść będzie mógł każdy. Szczegóły odnośnie możliwości odbycia wycieczki po stadionie opublikowane zostaną w środę na www.widzew.com.

- Cieszymy się bardzo, że proces przygotowania stadionu do użytku dobiega końca. Mamy nadzieję, że wkrótce podpiszemy stosowne dokumenty uprawniające nas do korzystania z tego pięknego obiektu - powiedział nam już po konferencji prasowej Remigiusz Brzeziński, również członek zarządu Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź.


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Otwarcie sklepu 22.09.2017

Otwarcie sklepu 22.09.2017

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 20
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 19
4 Ursus Warszawa 18
5 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 16
6 Victoria Sulejówek 15
7 Huragan Morąg 14
Pełna tabela