Aktualności

Oddanie do użytku stadionu już w piątek!

3 lutego miasto Łódź oficjalnie przejmie od wykonawcy budowy stadion mieszczący się przy Al. Piłsudskiego 138.

We wtorek przed południem na tereniu stadionu odbyła się konferencja prasowa Urzędu Miasta Łodzi, w której wzięli udział przedstawiciele: magistratu z Panią Prezydent Hanną Zdanowską na czele, spółki MAKiS oraz Widzewa Łódź. Nasz klub reprezentowany był przez członka zarządu Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź, doktora Konrada Walczaka.

Najważniejszą informacją przekazaną podczas spotkania z mediami było wskazanie terminu odbioru stadionu do użytkowania. To historyczne i wyczekiwane przez całą widzewską rodzinę wydarzenie ma mieć miejsce 3 lutego. - Już za kilka dni, bo w piątek, obiekt ten zostanie oficjalnie przekazany miastu po zrealizowaniu inwestycji - poinformowała Hanna Zdanowska.

Wkrótce nie lada gratka czeka kibiców Widzewa, ale też wszystkie osoby zainteresowane obejrzeniem stadionu. W dniach 10-12 lutego miasto zorganizuje dni otwarte, w ramach których możliwe będzie zwiedzanie stadionu. Doktor Walczak zdradził podczas konferencji, że pierwszeństwo będą mieć fani, którzy nabyli już karnet na mecze domowy rundy wiosennej. specjalnie dla nich bramy stadionu otwarte będą 10 lutego, między 16:30 a 20:00. W pozostałe dni na obiekt wejść będzie mógł każdy. Szczegóły odnośnie możliwości odbycia wycieczki po stadionie opublikowane zostaną w środę na www.widzew.com.

- Cieszymy się bardzo, że proces przygotowania stadionu do użytku dobiega końca. Mamy nadzieję, że wkrótce podpiszemy stosowne dokumenty uprawniające nas do korzystania z tego pięknego obiektu - powiedział nam już po konferencji prasowej Remigiusz Brzeziński, również członek zarządu Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 55
2 Górnik Łęczna 55
3 GKS Katowice 51
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela