Aktualności

Od soboty mecze piłkarskie bez udziału publiczności

Od 17 października wszystkie wydarzenia sportowe w kraju, zarówno w strefach żółtych i czerwonych, odbywać będą się bez obecności kibiców.

Taką decyzję podjęła administracja państwowa, o czym na czwartkowej konferencji prasowej poinformował Prezes Rady Ministrów, Mateusz Morawiecki. Z uwagi na rosnącą liczbę zachorowań na koronawirusa i stale zwiększające się zagrożenie rozprzestrzeniania epidemii, od soboty 17 października w całej Polsce obowiązywać będą nowe obostrzenia i ostrzejsze niż dotychczas restrykcje.

Dotyczy to również sfery kultury i sportu. Od tego dnia wszystkie wydarzenia sportowe na terenie kraju, w tym również mecze piłkarskie, niezależnie od tego czy organizowane są w tzw. strefach żółtych, czy czerwonych, odbywać będą mogły się tylko i wyłącznie bez udziału publiczności.

Widzew w sobotę 17 października zmierzy się w Łęcznej z Górnikiem, a w piątek 23 października u siebie z GKS-em Bełchatów. Tydzień później zaplanowano mecz Fortuna Pucharu Polski, w którym czerwono-biało-czerwoni zmierzyć mają się w Sercu Łodzi z Legią Warszawa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela