Aktualności

Od poniedziałku nowy rodzaj karnetów i bilety

Od poniedziałku, 14 marca, klub wprowadza do sprzedaży nowy rodzaj karnetów - karnet fundowany. W sprzedaży pojawią się również bilety jednorazowe na mecz Widzew Łódź - Zawisza Pajęczno.

Przed nami ostatni tydzień do rozpoczęcia rundy wiosennej rozgrywek IV Ligi. Znakomity wynik sprzedaży karnetów w ostatnich dniach (kibice Widzewa zakupili już ponad 450 karnetów) w najbliższym czasie może zostać jeszcze poprawiony. Klub wsłuchując się w głosy kibiców wprowadza do sprzedaży (od poniedziałku) nową formę karnetu - karnet fundowany w cenie 88 zł. Karnet fundowany to forma wsparcia tak klubu, jak i innych kibiców Widzewa. Nabywca karnetu fundowanego pozostawia decyzję o przyznaniu wejściówki na mecz klubowi. Korzystając z miejsc zarezerwowanych w ramach karnetu fundowanego klub będzie zapraszał na mecze dzieci i młodzież ze szkół, domów dziecka, czy też młodzież wytypowaną przez fankluby Widzewa. 

Karnet trafia do oferty w związku z dużą ilością zapytań o taką formę wsparcia tak klubu jak i innych kibiców Widzewa. Mamy nadzieję, że taka forma wsparcia klubu przez kibiców Widzewa przyczyni się zarówno do promocji klubu wśród dzieci i młodzieży, będąc jednocześnie ciekawą formą wspomożenia klubu dla osób, które nie mogą pojawiać się na trybunach stadionu SMS w najbliższej rundzie. Nabywca karnetu fundowanego uzyskuje wszelkie korzyści dodatkowe z posiadania karnetu - zniżkę w sklepie klubowym, dostęp do transmisji z meczów w całej rundzie, czy też (wraz z karnetem na rundę jesienną) pierwszeństwo w wyborze miejsca na nowym stadionie. 

Od poniedziałku do sprzedaży trafiają również bilety indywidualne na mecz Widzew Łódź - Zawisza Pajęczno. Zgodnie z ustalonym cennikiem oraz promocją na Dzień Kobiet na najbliższy mecz obowiązują następujące rodzaje biletów: 

- bilet standardowy - 20zł

- bilet ulgowy (do 16 roku życia) - 10 zł

- bilet dla kobiet - 5 zł

Zorganizowane grupy kibiców (minimum 15 osób) mają możliwość zakupu grupowego biletów w cenie 17 zł sztuka. 

Serdecznie zapraszamy już w poniedziałek, 14 marca!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela