Aktualności

Od kiedy sprzedaż biletów?

Jednym z najczęściej zadawanych ostatnio pytań jest to o termin rozpoczęcia sprzedaży biletów na mecz otwarcia.

Fantastyczny wynik sprzedaży karnetów pokazuje jak wielkie jest zainteresowanie oglądaniem meczów Widzewa na nowym stadionie. W ostatnich tygodniach dynamika sprzedaży karnetów cały czas rośnie. W tym tygodniu kibice Widzewa zakupili już 1007 karnetów, tydzień wcześniej było ich 854, a dwa tygodnie wcześniej "tylko" 624. 

Zarząd klubu mając świadomość tego, że rozpoczęcie sprzedaży biletów prawdopodobnie spowoduje wykupienie wszystkich wolnych miejsc na mecz otwarcia w ciągu kilku godzin, a tym samym zablokowanie możliwości dalszej sprzedaży karnetów podjął decyzję o wstrzymaniu się z uruchomieniem sprzedaży biletów. Informujemy, że sprzedaż biletów na pewno nie rozpocznie się aż do końca przyszłego tygodnia tj. do 12.03.

Olbrzymia ilość karnetów jest dla klubu i jego kibiców wielkim powodem do dumy. Widzewski wynik jest szeroko komentowany w Polsce i Europie. Podjęta decyzja ma na celu umożliwienie kibicom Widzewa ustanowienie jeszcze lepszego wyniku. Wszystkie osoby nie posiadające jeszcze karnetu na Widzew gorąco zachęcamy do zakupu. Warto, 11 tysięcy kibiców Widzewa nie może się mylić!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Tabela rozgrywek

5 Garbarnia Kraków 10
6 Olimpia Elbląg 9
7 Błękitni Stargard 9
8 Widzew Łódź 8
9 GKS Katowice 7
10 Elana Toruń 7
11 Lech II Poznań 7
Pełna tabela