Aktualności

Od kiedy sprzedaż biletów?

Jednym z najczęściej zadawanych ostatnio pytań jest to o termin rozpoczęcia sprzedaży biletów na mecz otwarcia.

Fantastyczny wynik sprzedaży karnetów pokazuje jak wielkie jest zainteresowanie oglądaniem meczów Widzewa na nowym stadionie. W ostatnich tygodniach dynamika sprzedaży karnetów cały czas rośnie. W tym tygodniu kibice Widzewa zakupili już 1007 karnetów, tydzień wcześniej było ich 854, a dwa tygodnie wcześniej "tylko" 624. 

Zarząd klubu mając świadomość tego, że rozpoczęcie sprzedaży biletów prawdopodobnie spowoduje wykupienie wszystkich wolnych miejsc na mecz otwarcia w ciągu kilku godzin, a tym samym zablokowanie możliwości dalszej sprzedaży karnetów podjął decyzję o wstrzymaniu się z uruchomieniem sprzedaży biletów. Informujemy, że sprzedaż biletów na pewno nie rozpocznie się aż do końca przyszłego tygodnia tj. do 12.03.

Olbrzymia ilość karnetów jest dla klubu i jego kibiców wielkim powodem do dumy. Widzewski wynik jest szeroko komentowany w Polsce i Europie. Podjęta decyzja ma na celu umożliwienie kibicom Widzewa ustanowienie jeszcze lepszego wyniku. Wszystkie osoby nie posiadające jeszcze karnetu na Widzew gorąco zachęcamy do zakupu. Warto, 11 tysięcy kibiców Widzewa nie może się mylić!


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ursus Warszawa 22.09.2017

Widzew Łódź - Ursus Warszawa 22.09.2017

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 20
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 19
4 Ursus Warszawa 18
5 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 16
6 Victoria Sulejówek 15
7 Huragan Morąg 14
Pełna tabela