Aktualności

Obserwuj Robotnicze i wygraj paletę piwa!

W środę Robotnicze ponownie pojawiło się w Towarzystwie, co oznacza, że kibice stanęli przed szansą na wygranie atrakcyjnych nagród. Pomóc w zwycięstwie może obserwowanie oficjalnych kanałów informacyjnych Robotniczego.

Kibice Widzewa Łódź tłumnie ruszyli do rejestrowania swoich kodów spod kapsli Robotniczego, jednocześnie dołączając do rywalizacji, w której stawką są między innymi palety i skrzynki piwa, wycieczki do browaru Holba oraz koszulki z podpisami zawodników. Powstały również pierwsze Towarzystwa, czyli grupy znajomych, chcących dołączyć do zabawy w swoim gronie i rzucić wyzwanie innym, nieformalnym fanklubom. Przypominamy, że kasple naliczać można równolegle na swoje indywidualne konto, jak i konto Towarzystwa, ale należy pamiętać o wcześniejszym dopisaniu się do swojej grupy. Na stronie pojawił się również licznik pieniędzy, które Klub zarabia dzięki zakupowi przez fanów złotego trunku.

Po niespełna dniu od rozpoczęcia akcji zarejestrowano już ponad 500 kapsli, ale tempo ciągle przyspiesza. Zachęcamy do obserwowania kanałów komunikacyjcnych piwa Robotnicze w mediach społecznościowych.

Polub profil Robotniczego na Facebooku [KLIKNIJ]

Obserwuj profil Robotniczego na Instagramie [KLIKNIJ]

Wejdź na stronę robotnicze.pl i dołącz do zabawy [KLIKNIJ]

Treści na stronie robotnicze.pl oraz w mediach społecznościowych piwa Robotnicze skierowane są wyłącznie dla osób pełnoletnich!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Orzeł Parzęczew 02.05.2021

Widzew Łódź - Orzeł Parzęczew 02.05.2021

Tabela rozgrywek

4 Górnik Łęczna 48
5 ŁKS Łódź 47
6 Arka Gdynia 46
7 Widzew Łódź 40
8 Odra Opole 39
9 Sandecja Nowy Sącz 37
10 Miedź Legnica 37
Pełna tabela