Aktualności

Obejrzyj "Piłsudskiego 138" w kanale WidzewTV

W drugim odcinku nowego programu realizowanego przez widzewską telewizję gośćmi byli członkowie sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny i przedstawiciele OSK "Tylko Widzew".

Swoją premierę drugi odcinek programu "Piłsudskiego 138" miał w miniony czwartek o godzinie 19:10. W jego pierwszej części rozmówcami Arkadiusza Stolarka, byli: Marcin Broniszewski - asystent trenera Franciszka Smudy oraz Zbigniew Małkowski - trener bramkarzy w Widzewie. Obaj opowiadali o postępach w grze drużyny, ale dzielili się też swoimi doświadczeniami z czasów poprzedzających rozpoczęcie przez nich pracy w łódzkim klubie. Trener Broniszewski zdradził też, że w grudniu wybiera się na staż do jednego z włoskich klubów.

W kolejnym bloku tematycznym Stolar rozmawiał gościł Tomasza Filglewicza i Marcina Lefika z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Widzew", którzy przybliżyli inicjatywy, w ramach których kibice wspierają odbudowę klubu i edukowanie młodzieży, a wśród nich Wielką Orkiestrę Wiedzewskiej Pomocy czy cykl lekcji na stadionie w ramach programu "Łódź wokół Nas". Zachęcamy do obejrzenia całego programu, dostępnego na oficjalnym kanale WidzewTV w serwisie YouTube.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzewska choinka 07.12.2019

Widzewska choinka 07.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela