Aktualności

Obejrzyj decydujące spotkania Widzewa

Informujemy, że od poniedziałku 8 maja zostanie uruchomiona sprzedaż minikarnetów, obejmujących 5 ostatnich domowych meczów Widzewa w tym sezonie.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie meczami rozgrywanymi przy al. Piłsudskiego 138 oraz wzrastającą intensywność rozgrywek o awans do II ligi, Zarząd Klubu RTS Widzew Łódź postanowił stworzyć specjalną ofertę minikarnetów, która pozwoli kibicom obejrzeć pozostałe 5 meczów w Łodzi. Jesteśmy pewni, że dotychczasowe 6 meczów Widzewa w roli gospodarza na nowym stadionie przekonało wszystkich kibiców Widzewa, że każdy mecz w Sercu Łodzi to święto i znakomicie spędzony czas. Przed nami starcia, które będą decydowały o awansie do II ligi. Wierzymy, że wspólnie zapełnimy stadion do ostatniego miejsca. 

W poniedziałek 8 maja o godzinie 15:00 zostanie uruchomiona sprzedaż karnetów na pozostałe wolne miejsca na stadionie poza sektorem gości. Akcja sprzedażowa potrwa do środy 10 maja do godziny 12:00. Po tym czasie zostanie uruchomiona możliwość zwalniania miejsc oraz sprzedaż biletów na mecz z Jagiellonią II Białystok. 

W tygodniu od 13 do 20 maja czekają nas 3 mecze z rzędu w roli gospodarza, w tym mecz derbowy 17 maja. Karnety mają stanowić ułatwienie zarówno dla kibiców Widzewa, jak i dla klubu w organizacji dystrybucji wejściówek na te i pozostałe 2 mecze sezonu. 

Nabywcy minikarnetów otrzymają Kartę Widzewiaka, która będzie uprawniała do wejścia na pozostałe mecze sezonu. Dołączą oni również do osób, które w przyszłym sezonie będą mogły skorzystać z przywileju pierwszeństwa w nabyciu karnetu. 

Minikarnety dostępne są w cenie równej cenie biletów na 5 meczów na danej trybunie. W ramach minikarnetów klub nie oferuje zniżek na zakup dla osób poniżej 18. roku życia oraz powyżej 67. roku życia. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela