Aktualności

Obejrzyj decydujące spotkania Widzewa

Informujemy, że od poniedziałku 8 maja zostanie uruchomiona sprzedaż minikarnetów, obejmujących 5 ostatnich domowych meczów Widzewa w tym sezonie.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie meczami rozgrywanymi przy al. Piłsudskiego 138 oraz wzrastającą intensywność rozgrywek o awans do II ligi, Zarząd Klubu RTS Widzew Łódź postanowił stworzyć specjalną ofertę minikarnetów, która pozwoli kibicom obejrzeć pozostałe 5 meczów w Łodzi. Jesteśmy pewni, że dotychczasowe 6 meczów Widzewa w roli gospodarza na nowym stadionie przekonało wszystkich kibiców Widzewa, że każdy mecz w Sercu Łodzi to święto i znakomicie spędzony czas. Przed nami starcia, które będą decydowały o awansie do II ligi. Wierzymy, że wspólnie zapełnimy stadion do ostatniego miejsca. 

W poniedziałek 8 maja o godzinie 15:00 zostanie uruchomiona sprzedaż karnetów na pozostałe wolne miejsca na stadionie poza sektorem gości. Akcja sprzedażowa potrwa do środy 10 maja do godziny 12:00. Po tym czasie zostanie uruchomiona możliwość zwalniania miejsc oraz sprzedaż biletów na mecz z Jagiellonią II Białystok. 

W tygodniu od 13 do 20 maja czekają nas 3 mecze z rzędu w roli gospodarza, w tym mecz derbowy 17 maja. Karnety mają stanowić ułatwienie zarówno dla kibiców Widzewa, jak i dla klubu w organizacji dystrybucji wejściówek na te i pozostałe 2 mecze sezonu. 

Nabywcy minikarnetów otrzymają Kartę Widzewiaka, która będzie uprawniała do wejścia na pozostałe mecze sezonu. Dołączą oni również do osób, które w przyszłym sezonie będą mogły skorzystać z przywileju pierwszeństwa w nabyciu karnetu. 

Minikarnety dostępne są w cenie równej cenie biletów na 5 meczów na danej trybunie. W ramach minikarnetów klub nie oferuje zniżek na zakup dla osób poniżej 18. roku życia oraz powyżej 67. roku życia. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening wieczorny 17.10.2019

Trening wieczorny 17.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela