Aktualności

W sobotę o 12:00 ruszają zapisy posiadaczy karnetów na mecz z Elaną Toruń [Aktualizacja]

W środę 1 lipca czerwono-biało-czerwonych czeka drugi po wznowieniu rozgrywek po przerwie związanej z epidemią mecz z udziałem publiczności. Niestety, nadal tylko w ograniczonej liczbie.

W związku z tym, mając na uwadze sprzedaż 16401 karnetów, w sytuacji, gdy na każdym meczu może pojawić się jedynie 25 procent pojemności obiektu (PRZECZYTAJ DLACZEGO), co w przypadku Widzewa wynosi maksymalnie 4502 fanów, klub przygotował specjalny system rezerwacyjny, za pomocą którego chęć udziału w poszczególnych spotkaniach wyrażać mogą posiadacze abonamentów na wiosenne mecze domowe Widzewa.

Klubowi zależy, by każdy z posiadaczy karnetów mógł obejrzeć w Sercu Łodzi przynajmniej jeden z pozostałych od momentu otwarcia stadionów do końca sezonu czterech domowych spotkań ligowych. Przy okazji meczu z Lechem II Poznań w minioną niedzielę z takiej możliwości skorzystało około 2 i pół tysiąca kibiców. W związku z tym reszta miejsc trafiła do otwartej sprzedaży. Od piątku 26 czerwca, od godziny 19:10, posiadacze karnetów będą mogli zapisywać się na mecz z Elaną Toruń, zaplanowany na środę 1 lipca o godzinie 20:05. 

W związku z problemami technicznymi zapisy na mecz z Elaną Toruń zostaną uruchomione w sobotę 27.06.2020 o godzinie 12:00

W kontekście najbliższego spotkania, w przypadku zainteresowania przekraczającego liczbę dostępnych miejsc, obowiązywać będzie kolejność zgodnie z zapisami, z zastrzeżeniem poniższych warunków:

  1. Pierwszeństwo uczestnictwa w meczu z Elaną będą mieli posiadający karnet członkowie Klubu „1910”, czyli osoby regularnie finansujące akcję Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy, będącej sponsorem strategicznym Akademii Widzewa;
  2. W dalszej kolejności miejsca przydzielone zostaną posiadaczom karnetów, którzy nie zadeklarowali udziału na podstawie karnetu w meczu z Lechem II Poznań (zgodnie z kolejnością zgłoszeń);
  3. W przypadku niewyczerpania puli miejsc przez powyższe grupy, wejściówki przydzielone zostaną posiadaczom karnetów, którzy na ich podstawie oglądali ostatnie spotkanie ligowe z Lechem II (zgodnie z kolejnością zgłoszeń). W związku z tym oni również od początku zapisów mogą deklarować chęć obejrzenia następnego meczu.

Co ważne, przy okazji meczu z Elaną Toruń możliwe będzie przepisanie miejsca karnetowego na innego posiadacza karnetu (bez dopłaty, nawet jeśli zmianie ulega np. kategoria wiekowa), w związku z tym mogą być między innymi przepisane karnety dzieci na ich rodziców/opiekunów posiadających karnet (bez wpływu na ich prawa karnetowe), o co pytali kibice przed poprzednim występem domowym. Zapisy na środowe spotkanie trwać będą do poniedziałku 29 czerwca do końca dnia za pośrednictwem strony: https://widzew.com/web/bilety/rezerwacja-covid. Po tym terminie przydzielone zostaną konkretne miejsca i wygenerowane „zerowe” bilety uprawniające do wejścia na mecz.

Mamy nadzieję, że w środę, podobnie jak w minioną niedzielę, zapełnimy stadion do ostatniego możliwego miejsca i razem poniesiemy zespół do kolejnego zwycięstwa w drodze do upragnionego awansu! Do zobaczenia w Sercu Łodzi!

***

Widzew Łódź - Elana Toruń / środa 1 lipca 2020 roku, godz. 20:05


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela