Aktualności

O 12:00 ruszają zapisy na mecz Widzew - Sandecja

W czwartek (29 lipca) o godz. 12:00 rozpoczną się zapisy na mecz 1. kolejki Fortuna 1 Ligi między Widzewem Łódź a Sandecją Nowy Sącz. Potrwają do soboty 31 lipca do godz. 12:00.

Podobnie jak w poprzednim sezonie, zapisy na mecz prowadzone będą poprzez stronę https://widzew.com/web/bilety/rezerwacja-covid. Każdy posiadacz karnetu będzie mógł zaznaczyć okienko, w którym potwierdzi, czy posiada zaświadczenie o szczepieniu przeciwko COVID-19 i czy może je okazać. W praktyce szczepienie przeciw COVID-19 umożliwi wejście na każdy domowy mecz Widzewa Łódź (chyba że zmianie ulegną przepisy rządowe). Po potwierdzeniu system automatycznie wliczy taką osobę poza limit 50% pojemności stadionu określonego w rozporządzeniu. Karnetowicze, którzy zaznaczą w systemie, że posiadają zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19 i tym samym nie będą zaliczani do limitu określonego w rozporządzeniu, będą zobowiązani okazać przy wejściu na stadion zaświadczenia o szczepieniu, tzw. paszport covidowy lub informację o szczepieniu z Internetowego Konta Pacjenta.

Karnetowicze, którzy nie potwierdzą posiadania zaświadczenia o szczepieniu przeciw COVID-19 w momencie zapisu na mecz, będą mogli wejść na stadion do liczby stanowiącej 50% pojemności stadionu, czyli w maksymalnej liczbie 8721. Jeśli osób takich będzie więcej, o wejściu na pierwszy mecz będzie decydować kolejność zgłoszeń, a w kolejnych spotkaniach - liczba meczów, w których wziął udział karnetowicz nieposiadający zaświadczenia o szczepieniu.

Jeśli chodzi o osoby poniżej 18. roku życia, to zgodnie uzyskanymi przez Klub interpretacjami przepisów, muszą być one traktowane jak osoby dorosłe, tzn. dzieci i młodzież nieposiadające zaświadczenia o szczepieniu będą wliczane w limit 50% pojemności stadionu, a posiadające zaświadczenie o szczepieniu - znajdą się poza limitem. Z kolei tzw. ozdrowieńcy - zgodnie z obowiązującymi przepisami - są wliczani w limit 50% pojemności obiektu.

WIĘCEJ O ZASADACH ZAPISÓW NA MECZ WIDZEW - SANDECJA MOŻNA PRZECZYTAĆ TUTAJ

Do wejścia na mecz nadal uprawniać będzie jedynie przydzielony danemu posiadaczowi karnetu bilet jednorazowy na konkretne spotkanie. Będzie on dostępny na koncie nabywcy i powinien zostać wydrukowany lub ewentualnie okazany na urządzeniu mobilnym. Bilety będą generowane przez system od jutra (od piątku 30 lipca).

Do czasu całkowitego zdjęcia obostrzeń karta karnetowa nie będzie potrzebna do wejścia na stadion. Karnety są już gotowe, ale będą do odbioru po 1 sierpnia. Przed pierwszym spotkaniem Klub nie chce wprowadzać w tym zakresie dodatkowych formalności.

ZAPISZ SIĘ NA MECZ WIDZEW ŁÓDŹ - SANDECJA NOWY SĄCZ

Jeśli karnetowicz nie dokona zapisu na mecz w terminie określonym w harmonogramie, jego miejsce automatycznie trafi do puli biletów przeznaczonej do otwartej sprzedaży (na razie nie będzie prowadzone zwalnianie miejsc znane z poprzednich sezonów). Sprzedaż otwarta ruszy w sobotę 31 lipca o 15:00 i będzie prowadzona tylko online.

Utrzymane zostaje pierwszeństwo zapisów na mecz dla członków Klubu 1910, przy czym również oni będą musieli zadeklarować w systemie ewentualne posiadanie zaświadczenia o szczepieniu przeciwko COVID-19.

HARMONOGRAM ZAPISÓW NA MECZ WIDZEW ŁÓDŹ - SANDECJA NOWY SĄCZ

29 lipca (czwartek) godz. 12:00 - 31 lipca (sobota) godz. 12:00 - zapisy na mecz dla karnetowiczów

od 31 lipca (sobota) od godz. 15:00 - otwarta sprzedaż biletów

1 sierpnia (niedziela) godz. 12:40 - początek meczu z Sandecją

Jeśli dysponujesz dokumentem potwierdzającym szczepienie przeciw COVID-19, zgłoś to podczas zapisu na mecz - w ten sposób zwiększasz szanse innych kibiców na obejrzenie spotkania z Sandecją Nowy Sącz [ZAPISZ SIĘ NA MECZ]. Wspólnie wypełnijmy Serce Łodzi!

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela