Aktualności

O 12:00 ruszają zapisy mecz z Lechem II Poznań

Część posiadaczy karnetów na mecze domowe Widzewa już w niedzielę 21 czerwca powinna mieć możliwość powrotu na trybuny Serca Łodzi.

Za sprawą piątkowego rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów od 19 czerwca na stadiony piłkarskie mogą wrócić kibice, w liczbie nie przewyższającej 25 procent pojemności obiektu. Oczywiście, by było ich ponad 999 osób, a w przypadku stadionu Widzewa nawet około 4,5 tysiąca, potrzebna jest zgoda na organizację imprez masowych wydawana przez wojewodę. Klub z al. Piłsudskiego stosowne dokumenty złożył już ponad 2 tygodnie temu i teraz w oczekiwaniu na odpowiedź przygotował system, który pozwoli wyłonić grupę posiadaczy karnetów mogących obejrzeć najbliższy mecz z łodzian z Lechem II Poznań.

Osoba posiadająca karnet na wiosenne spotkania czerwono-biało-czerwonych musi zadeklarować chęć udziału w najbliższym domowym meczu ligowym łodzian za pośrednictwem dedykowanej strony: https://widzew.com/web/bilety/rezerwacja-covid. Tam, po zalogowaniu podać trzeba numer karnetu, PESEL, adres e-mail i numer telefonu, a także wybrać preferencje dotyczące ograniczeń miejsc. Z uwagi na obostrzenia organizacyjne klub nie może zaoferować kibicom miejsc zapisanych na karnetach, ale kibice mogą określić czy istotne jest dla nich zachowanie tego samego sektora czy ogólnie trybuny (każda z opcji jest dokładnie opisana i wyjaśniona w formularzu).

Co ważne, po wejściu do systemu rezerwacji biletów na mecz z Lechem, zalogowany użytkownik może dodać karnety również innych osób, posiadając ich niezbędne dane. Rezerwacji dokonywać można od wtorku od 12:00 do środy 17 czerwca do 23:59. System zaprojektowany został tak, by w miarę możliwości każdemu z 16401 posiadaczy karnetów dać możliwość zobaczenia do końca sezonu z trybun przynajmniej jednego z czterech pozostałych spotkań. Od zainteresowania kibiców zależeć będzie przyjęcie szczegółowych rozwiązań logistyczno-organizacyjnych. Więcej na temat zasad wpuszczania kibiców na mecze domowe Widzewa przeczytać można na stronie: https://widzew.com/-/zasady-wpuszczania-kibicow-na-mecze-domowe-widzew-do-konca-sezonu-2019-2020.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela