Aktualności

Nowy zawodnik na pierwszym treningu

Na poniedziałkowych zajęciach pojawi się Bartłomiej Kiełbasa. 18-letni pomocnik w minionym sezonie był zawodnikiem Stali Mielec.

Młody skrzydłowy z mieleckim klubem związany był od 2017 roku, a w czerwcu 2020 roku zadebiutował w jego barwach w pierwszej lidze. Teraz występujący z powodzeniem na obu stronach pomocy Bartłomiej Kiełbasa będzie miał okazję zaprezentować się sztabowi szkoleniowemu Widzewa.

Oprócz niego na pierwszym przed nowym sezonem treningu pojawić mają się niemal wszyscy posiadający ważne kontrakty z klubem zawodnicy, wśród nich wypożyczeni ostatnio do innych zespołów Michael Ameyaw i Przemysław Banaszak. Z powodów osobistych dzień później wróci jedynie Marcel Gąsior.

W zajęciach udział weźmie również Daniel Mąka, którego kontrakt wygasł z końcem lipca. O jego przydatności do drużyny w nowym sezonie osobiście zadecyduje trener Enkeleid Dobi, dla którego poniedziałkowe zajęcia będą debiutem w nowej roli. Jego zespół w najbliższych dniach nie będzie uzupełniany o zawodników Akademii Widzewa, objętych samoizolacją.

Premierowe zajęcia pierwszej drużyny rozpoczną się w poniedziałek 3 sierpnia o godzinie 11:00 na boisku naturalnym ośrodka treningowego przy ul. Małachowskiego w Łodzi.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela