Aktualności

Nowości w oficjalnym sklepie Widzewa

Kibice kupować mogą już koszulki meczowe firmy Joma w trzech kolorach, a także długo wyczekiwane bluzy retro, które wzorowane są na oryginalnych bluzach piłkarzy Widzewa z końca lat 70. XX wieku.

Z początkiem lipca sponsorem technicznym Widzewa została hiszpańska firma Joma. Umowa obowiązywać będzie przez kolejne dwa lata. - Sugerowaliśmy się przede wszystkim cenami produktów Jomy, które trafią do sprzedaży dla kibiców. Gama produktów dostępnych dla kibiców w oficjalnym sklepie Widzewa będzie bardzo szeroka, włącznie z całym kompletem strojów meczowych i treningowych - informował Jurand Wawrzonkiewicz, dyrektor ds. sprzedaży w Widzewie.

Koszulki meczowe w trzech kolorach: czerwonym, żółtym i niebieskim (w cenie 149 zł) były dostępne w sklepie już przed pierwszym spotkaniem nowego sezonu z Olimpią Elbląg. Wkrótce pojawi się także możliwość zamawiania koszulek spersonalizowanych, czyli z nazwiskiem posiadacza i wybranym numerem. O konkretnym terminie wprowadzenia takiej opcji informować będzie oficjalna strona klubu.

Kolejną nowością wyczekiwaną przez kibiców są bluzy retro wzorowane na oryginalnych bluzach piłkarzy Widzewa z końca lat 70. XX wieku. Wykonanie replik było możliwe dzięki zaangażowaniu Salwadora Kowenickiego - syna byłego piłkarza Widzewa Ryszarda. - Ojciec mieszka obecnie w Danii, ale często go odwiedzam i niejednokrotnie widywałem tę bluzę w jego rzeczach. Najprawdopodobniej pochodzi z sezonu 1978/79. Zawsze bardzo mi się podobała, a że jestem kibicem Widzewa i działam zawodowo w branży odzieżowej, pomyślałem, że fajnie byłoby zrobić takie bluzy dla obecnych sympatyków klubu. Udało się - powiedział nam Salwador Kowenicki.

W sklepie stacjonarnym i internetowym dostępne są już bluzy w kolorze granatowym i czerwonym.

Specjalnie na lato klub wprowadził do sprzedaży również kolejne modele sportowych T-shirtów oraz dziecięce czapki z daszkiem. Dla pań przygotowano stylową kolekcję widzewskiej biżuterii: bransoletki ze srebrnym herbem oraz pasujące do nich kolczyki. Sporą popularnością wśród kibiców cieszą się również legowiska dla psów z widzewskimi motywami, dostępne w czterech rozmiarach.

Przypominamy, ze oficjalny sklep Widzewa mieści się na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 w trybunie D. Zakupy można zrobić również poprzez stronę sklep.widzew.com.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela