Aktualności

Nowa twarz w Stowarzyszeniu RTS Widzew Łódź

W trakcie obrad Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia Widzew Łódź w jego szeregi przyjęto Sławomira Kowalczyka, eksperta w dziedzinie m. in. analiz metod ilościowych i inwestycji giełdowych.

40-letni Sławomir Kowalczyk to współwłaściciel i członek zarządu firmy SKY QUANT, która specjalizuje się w handlu wysokich częstotliwości, czyli specyficznym sektorze inwestowania giełdowego polegającym na zawieraniu wielu transakcji w krótkim czasie, w oparciu o przygotowane przez firmę algorytmy. Wcześniej absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku informatyka i ekonometria był między innymi udziałowcem doskonale znanej w piłkarskim świecie firmy Statscore, która jest partnerem Fortuna 1 Ligi w zakresie dostarczania danych statystycznych.

- Kibicem Widzewa jest od 1989 roku. Od tamtego czasu praktycznie sezon w sezon chodzę na jego mecze. Chciałbym pomóc Stowarzyszeniu swoją wiedzą i umiejętnościami, przyjrzeć się strukturze właścicielskiej klubu, spróbować wykorzystać posiadane doświadczenie i zdolności analityczne z pożytkiem dla Widzewa - przyznaje Kowalczyk, który w czwartek 3 września oficjalnie przyjęty został na członka Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź przez Walne Zgromadzenie Członków.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela