Aktualności

Niespodzianka dla kibiców Widzewa

Przed nową rundą ruszamy ostro do pracy. W najbliższym czasie udostępnimy dwa nowe narzędzia do komunikacji klubu z kibicami.

Każdy profesjonalny klub piłkarski powinien budować relacje z fanami w oparciu o najpopularniejsze i najciekawsze rozwiązania. Zewsząd dochodziły do nas głosy, że klub występujący w IV lidze nie potrzebuje dodatkowych bodźców. My jednak jesteśmy zdania, że bez względu na poziom rozgrywek wszystko, co jest związane z życiem klubu, powinno aspirować do ekstraklasowego poziomu.

Dlatego pragniemy poinformować, że startuje oficjalny kanał klubu w serwisie YouTube oraz profil klubu na Instagramie. Oczywiście chcielibyśmy prosić wszystkich kibiców o wyrozumiałość i cierpliwość. Mamy zamiar udostępniać jak najwięcej ciekawych materiałów, ale wszystko wiąże się z możliwościami technicznymi i czasowymi, które mamy ograniczone. Wszystkich kibiców chcących udzielić wsparcia klubowi w obu tych inicjatywach zapraszamy do kontaktu tv@laczynaswidzew.pl

Już w tym momencie można obejrzeć skrót ostatniego sparingu z Pelikanem Łowicz. W miarę naszych możliwości będziemy publikować skróty spotkań, wypowiedzi czy wywiady. Natomiast przede wszystkim nastawiamy się na tematy okołosportowe - chcielibyśmy wam przybliżyć kulisy życia klubu. Mamy w planach programy, które pokażą wam to, czego nie widać na co dzień. Zdecydowanie stawiamy też na interakcję z kibicami, chcielibyśmy zapraszać fanów Widzewa do wspólnych gier, zabaw i konkursów.

Równocześnie z klubową telewizją startuje profil na Instagramie. Jest to co raz popularniejszy kanał komunikacji z kibicami, dlatego chcemy również mieć w tym udział. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu, postaramy się zaskakiwać was ciekawymi fotkami z życia codziennego klubu, meczów i wszelkich innych wydarzeń.

Zapraszamy do śledzenia i subskrybowania!

Kanał na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCUcTrlRkPFpnONTSqY9flPA

Instagram: https://www.instagram.com/rtswidzewlodz/


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Sokół Ostróda - Widzew Łódź (Wokół Meczu) 18.06.2018

Sokół Ostróda - Widzew Łódź (Wokół Meczu) 18.06.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 74
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 74
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 66
4 Polonia Warszawa 62
5 Olimpia Zambrów 56
6 Kaczkan Huragan Morąg 54
7 Ursus Warszawa 53
Pełna tabela