Aktualności

Niesamowici kibice dumą Widzewa [WIDEO]

Czerwono-biało-czerwoni jesienią rozegrali na swoim stadionie dziesięć meczów ligowych i dwa pucharowe. Za każdym razem wspierało ich kilkanaście tysięcy wspaniałych kibiców.

Emocji w dwunastu jesiennych meczach domowych Widzewa nie brakowało. W Sercu Łodzi sporo działo się nie tylko na boisku, gdzie podopieczni Marcina Kaczmarka zdobyli 29 bramek, ale również na wypełnionych po brzegi trybunach. Kibice czerwono-biało-czerwonych byli z drużyną na dobre i na złe, od pierwszej do ostatniej minuty każdego z tych spotkań. Pomagali piłkarzom odrabiać straty, podnosili na duchu w trudnych momentach, zachęcali do zdobywania kolejnych goli, oklaskiwali spektakularne interwencje i dziękowali za walkę.

Kibice Widzewa nie tylko śledzili na żywo boiskowe poczynania swoich ulubieńców, ale też sami aktywnie współtworzyli każde kolejne widowisko w Sercu Łodzi, nadając mu wyjątkową oprawę i niepowtarzalny klimat, sławny w całej piłkarskiej Polsce, ale też poza jej granicami. Emocje, które towarzyszyły im przy Piłsudskiego 138, trudno opisać słowami, dlatego… za ich właściwe zobrazowanie zabrała się ekipa WidzewTV. W ten sposób powstała wyjątkowa kompilacja wideo dedykowana właśnie widzewskim fanom. Obejrzeć można ją na kanale klubowej telewizji w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ).

Przeżyjmy to razem jeszcze raz!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 25.05.2020

Trening 25.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela