Aktualności

Niedzielna wycieczka w Sercu Łodzi

Przerwa w rozgrywkach II ligi nie oznacza, że "Serce Łodzi" przestaje funkcjonować. W niedzielę stadion przy al. Piłsudskiego 138 odwiedziła kolejna, bardzo liczna wycieczka.

Do widzewskiego domu przyjechała grupa około 40 zawodników klubu Stadion Chorzów z roczników 2008 i 2007, którzy zwiedzaniem obiektu przy Piłsudskiego 138 urozmaicili sobie przyjazd na spotkania kontrolne z drużynami Akademii Widzewa.

Młodzi piłkarze, pochodzący z różnych miejscowości konurbacji śląskiej byli żywo zainteresowani widzewskim przybytkiem podczas przemierzania stadionowych korytarzy, trybun i płyty boiska. Piękna pogoda sprzyjała robieniu zdjęć, z czego skrzętnie korzystali uczestnicy niedzielnego zwiedzania.

Dużą ciekawość gości z Górnego Śląska budziła historia łódzkiego klubu oraz zespoły pokonane przez widzewiaków w europejskich pucharach. Kilka osób skorzystało z okazji, by sprawdzić jak widowiskowa była bramka Marka Citki przeciwko Atletico Madryt. Zwiedzanie, podobnie jak widowisko piłkarskie, podsumowano w sali konferencyjnej, gdzie zawodnicy mogli poczuć się jak uczestnicy pomeczowych spotkań z mediami.

Po zakończeniu wycieczki drużyny udały się do Parku 3 Maja, gdzie mierzyć miały się z rówieśnikami z Akademii Widzewa. Dziękujemy młodym piłkarzom oraz trenerom Stadionu Śląskiego za wizytę w Sercu Łodzi i zapraszamy ponownie nie tylko przy okazji kolejnych meczów kontrolnych.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela