Aktualności

Niedziela pełna piłkarskich emocji

Po udanej sobocie i zwycięstwie nad Stomilem kibiców Widzewa czekają kolejne interesujące wydarzenia sportowe. W niedzielę ważny mecz rozgrają rezerwy, a w lidze zadebiutuje Widzew Łódź Futsal.

Widzew II zbliża się do czołówki łódzkiej klasy okręgowej. Łodzianie mają 6 punktów mniej od lidera z Pabianic, ale do rozegrania dwa mecze więcej. W niedzielę o 11:00 zespół Jakuba Grzeszczakowskiego zmierzy się u siebie, na boisku w ośrodku treningowym przy ul. Małachowskiego w Łodzi, z GLKS-em Dłutów. Rywal zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, więc czerwono-biało-czerwoni będą zdecydowanym faworytem. Dodatkowo szkoleniowiec rezerw Widzewa będzie miał do dyspozycji kilku zawodników pierwszej drużyny, między innymi Michaela Ameyawa, Patryka Stępińskiego czy Roberta Prochownika.

O godzinie 16:00 rywalizacja sportowa przeniesienie się do hali zlokalizowanej obok bazy treningowej Widzewa. Tam swój premierowy mecz w pierwszej lidze rozegrają piłkarze Widzew Łódź Futsal. Zespół Marcina Stanisławskiego podejmie KS Gniezno (WIĘCEJ). Bilety na to spotkanie nabyć można zgodnie z instrukcją zamieszczoną na facebookowym profilu drużyny (SPRAWDŹ).

Kibicom, którzy nie mogą być tego dnia w hali, z pomocą przyjdzie WidzewTV, która przeprowadzi transmisję z ligowego debiutu widzewskich futsalistów. Dostęp do niej kosztować będzie jeden punkt (CENNIK), a uzyskać go można za pośrednictwem strony: https://tv.widzew.com/najblizsze-transmisje.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela