Aktualności

Nawiąż kontakt z Tellboxem i wygraj koszulkę Marcina Robaka!

Partner Widzewa, firma Tellbox Fajer we współpracy z klubem organizuje kolejny konkurs dla kibiców czerwono-biało-czerwonych. Tym razem fani będą musieli wykazać się wiedzą na temat telewizji Canal+.

Przypomnijmy, że firma Tellbox w minioną sobotę była organizatorem konkursu w przerwie RETROnsmisji meczu z Litexem Łowecz, w którym do wygrania była oficjalna koszulka meczowa z podpisami całej drużyny. Tym razem do wygrania będzie trykot z numerem 9, noszony przez kapitana pierwszej drużyny Marcina Robaka, dodatkowo ozdobiony jego autografem. 

By zdobyć wyjątkową nagrodę trzeba będzie odpowiedzieć na trzy pytania dotyczące telewizji Canal+ oraz firmy Tellbox oraz przesłać je za pomocą wiadomości SMS na specjalny numer telefonu: 519-157-064. Wśród osób, które w jednej wiadomości prześlą trzy poprawne odpowiedzi, wylosowane zostaną nagrody: główna, czyli koszulka Marcina Robaka oraz dwie pocieszenia, w postaci gadżetów Canal+. Warunkieum udziału w konkursie jest zaakceptowanie regulaminu (KLIKNIJ TUTAJ). Na odpowiedzi czekamy do piątku 22 maja, do godziny 19:10. 

Pytania konkursowe są następujące: 

1. Salony Canal+ TELLBOX  zanajdują się w punktach na terenie galerii handlowych:
a) Sukcesja, Tulipan, Zgierz, Brzeziny
b) Manufaktura, Galeria Łódzka, Konstantynów Łódzki, Zgierz
c) Port Łódź, Echo Pabianice, Kaufland Sieradz, Amber Kalisz

2. Jaki jest adres strony www partnera Widzewa Tellbox?
a) canalplus.widzew.com.pl
b) canalpluslodz.pl
c) salon-canalplus.tv

3. Jakie usługi świadczy Platforma Canal+?
a) telewizja, internet, telefon 
b) tylko telewizja satelitarna
c) telewizja i internet

Dodajmy, że firma Tellbox Fajer jest jednym z klubowych partnerów, którzy pomimo trudnej sytuacji ekonomicznej w kraju i przerwy w rozgrywkach, postanowili dalej wspierać Widzew Łódź i zrealizować świadczenia umowne. - Mogę powiedzieć, że odczuliśmy kryzys, bo nasze punkty sprzedaży w Łodzi, Pabianicach, Sieradzu, czy Kaliszu znajdują się centrach handlowych, które przez ostatni czas długo pozostawały zamknięte. Nasza sytuacja nie jest jednak na tyle dramatyczna, by zostawić Widzew w potrzebie, szczególnie, że chcemy, by nasza współpraca trwała nie tylko tu i teraz, ale również w kolejnych latach - powiedział Sylwester Kurnatowski, właściciel firmy.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela