Aktualności

Największe młode polskie talenty pod opieką fizjoterapeuty Widzewa

Hubert Gołąbek przebywa obecnie w Hiszpanii na zorganizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej zgrupowaniu Talent Pro.

Fizjoterapeuta Widzewa znalazł się w gronie kilkudziesięciu specjalistów z różnych dziedzin, którzy w dniach 11-20 stycznia, podczas specjalnego obozu zorganizowanego w hiszpańskim Pinatar, opiekują się grupą utalentowanych piłkarzy z roczników 2003, 2004 i 2005. Program Talent Pro ma dać możliwość bliższego przyjrzenia się najzdolniejszej młodzieży w kraju, ale też pozwolić ekspertom popracować nad ich dalszym, prawidłowym rozwojem.

Wśród prawie czterdziestu zawodników znajdują się najbardziej utalentowani w swoich kategoriach wiekowych piłkarze z czołowych akademii piłkarskich w kraju. Pracują z nimi wybitni fachowcy, w tym byli i obecni trenerzy młodzieżowych reprezentacji Polski różnych kategorii wiekowych: Czesław Michniewicz, Marcin Dorna czy Dariusz Gęsior. Liczba trenerów i ekspertów, między innymi z zakresu przygotowania mentalnego czy żywieniowego, jest niemal tak długa jak lista samych zawodników.

- Praca w takim gronie, w którym jest również chociażby Józef Młynarczyk czy Stefan Majewski, to niesamowite wyróżnienie. Jest tu z nami 37 młodych piłkarzy, więc roboty, zwłaszcza tej manualnej, mam sporo, ale uwielbiam zbierać nowe doświadczenia. Cieszę się bardzo, że mogę brać udział w tym projekcie - przyznaje Hubert Gołąbek, który od razu po zakończeniu zgrupowania wraca do klubu pomagać widzewiakom w przygotowaniach do rudny wiosennej sezonu 2019/2020.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 55
2 Górnik Łęczna 55
3 GKS Katowice 51
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela