Aktualności

Największe młode polskie talenty pod opieką fizjoterapeuty Widzewa

Hubert Gołąbek przebywa obecnie w Hiszpanii na zorganizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej zgrupowaniu Talent Pro.

Fizjoterapeuta Widzewa znalazł się w gronie kilkudziesięciu specjalistów z różnych dziedzin, którzy w dniach 11-20 stycznia, podczas specjalnego obozu zorganizowanego w hiszpańskim Pinatar, opiekują się grupą utalentowanych piłkarzy z roczników 2003, 2004 i 2005. Program Talent Pro ma dać możliwość bliższego przyjrzenia się najzdolniejszej młodzieży w kraju, ale też pozwolić ekspertom popracować nad ich dalszym, prawidłowym rozwojem.

Wśród prawie czterdziestu zawodników znajdują się najbardziej utalentowani w swoich kategoriach wiekowych piłkarze z czołowych akademii piłkarskich w kraju. Pracują z nimi wybitni fachowcy, w tym byli i obecni trenerzy młodzieżowych reprezentacji Polski różnych kategorii wiekowych: Czesław Michniewicz, Marcin Dorna czy Dariusz Gęsior. Liczba trenerów i ekspertów, między innymi z zakresu przygotowania mentalnego czy żywieniowego, jest niemal tak długa jak lista samych zawodników.

- Praca w takim gronie, w którym jest również chociażby Józef Młynarczyk czy Stefan Majewski, to niesamowite wyróżnienie. Jest tu z nami 37 młodych piłkarzy, więc roboty, zwłaszcza tej manualnej, mam sporo, ale uwielbiam zbierać nowe doświadczenia. Cieszę się bardzo, że mogę brać udział w tym projekcie - przyznaje Hubert Gołąbek, który od razu po zakończeniu zgrupowania wraca do klubu pomagać widzewiakom w przygotowaniach do rudny wiosennej sezonu 2019/2020.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Poniedziałkowe zajęcia 20.01.2020

Poniedziałkowe zajęcia 20.01.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela