Aktualności

Najbliższy sparing i treningi Widzewa bez udziału publiczności

Zgodnie z decyzją władz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi w trosce o bezpieczeństwo użytkowników obiektów sportowych dwa z nich zostały zamknięte dla osób postronnych.

Z obiektów sportowych mieszczących się przy ulicach Małachowskiego i Minerskiej w Łodzi korzystać w najbliższym czasie będą mogły jedynie zorganizowane grupy, na podstawie obowiązujących umów o współpracy. Decyzja ta spowodowana jest przede wszystkim względami bezpieczeństwa, w tym troską o zdrowie wszystkich użytkowników wspomnianych obiektów w obliczu wzrostu zachorowań na koronawirusa w całym kraju, a także konieczności izolacji zespołów sportowych, które przygotowują się do wznowienia oficjalnych rozgrywek.

Pracować w bazie treningowej w Parku 3 Maja będą mogli niezmiennie zawodnicy pierwszej drużyny Widzewa oraz zespoły klubowej Akademii po zakończeniu okresu samoizolacji. W związku z zamknięciem ośrodka dla publiczności kibice nie będą mogli oglądać z wysokości trybun kolejnych treningów czerwono-biało-czerwonych, ani sobotniego meczu sparingowego z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie to, zaplanowane ostatecznie na godzinę 13:00 (a nie jak wcześniej informowaliśmy na 12:00), pokaże jednak klubowa telewizja.

Dostęp do transmisji na żywo w WidzewTV uzyskać będzie można za pośrednictwem strony https://tv.widzew.com/  i aplikacji mobilnej Widzew Łódź. Koszt transmisji wynosi 1 punkt (CENNIK).

***

Na mocy ustaleń klubu z dyrekcją MOSiR na sobotni mecz sparingowy w ograniczonej liczbie (zgodnie z ligowymi zaleceniami PZPN, tj. maksymalnie 10 dziennikarzy i 5 fotoreporterów) wejść będą mogli przedstawiciele mediów, którzy uzyskają od klubu akredytację prasową na to spotkanie (aplikacje składać należy do piątku 7 sierpnia go godziny 15:00 na adres media@widzew.com). Informujemy, że z uwagi na panujące obostrzenia akredytacje prasowe przyznawane będą jedynie w uzasadnionych przypadkach. Dziennikarze, którzy otrzymali akredytacje na mecze domowe Widzewa w sezonie 2019/2020 będą mieć jednak, podobnie jak w trakcie całego minionego sezonu, bezpłatny dostęp do transmisji.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela