Aktualności

Najbliższe treningi tylko w Łodzi

W ramach przygotowań do meczu z Wartą Sieradz piłkarze Widzewa od wtorku do piątku pracować będą na boisku kompleksu sportowego przy ul. Małachowskiego.

We wtorek na pewno indywidualnie trenować będą jeszcze narzekający ostatnio na drobne urazy Bartłomiej Niedziela i Kacper Falon. O pełnych obciążeniach z powodu złamanej ręki zapomnieć na razie może również Daniel Świderski. Napastnik Widzewa pali się jednak do pracy, więc klubowy fizjoterapeuta Hubert Gołąbek - w porozumieniu ze sztabem szkoleniowym - stara się intensyfikować jego treningi.

Po meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki nie zwiększyło się na szczęście grono kontuzjowanych zawodników. Piłkarze nabawili się kilku stłuczeń, głównie z powodu twardości zmrożonej nawierzchni, na której rozegrany był sobotni mecz. Od wtorku do piątku widzewiacy trenować będą na boisku ze sztuczną murawą w ośrodku sportowym przy ul. Małachowskiego. Z uwagi na warunki atmosferyczne naturalna trawa w Gutowie Małym nie nadaje się obecnie do zajęć, więc przeniesienie tam części treningów, podobnie jak w zeszłym tygodniu, nie będzie tym razem możliwe.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela