Aktualności

Nabór do I klasy liceum i drużyny CLJ U15

W sobotę 23 maja Akademia Widzewa przeprowadzi rekrutację do I klasy liceum o profilu piłka nożna w Szkole Mistrzów Kokoro i do drużyny U15, która w nowym sezonie grać będzie w Centralnej Lidze Juniorów.

Zgodnie z decyzją Polskiego Związku Piłki Nożnej wszystkie rozgrywki młodzieżowe sezonu 2019/2020 zostały zakończone. Z uwagi na brak możliwości rozegrania większości meczów, składy poszczególnych lig centralnych w kolejnych rozgrywkach pozostaną takie same. To oznacza, że Widzew U15 sezon 2020/2021 rozpocznie w Centralnej Lidze Juniorów. Zgodnie z zasadami organizacji rozgrywek juniorskich drużynę reprezentować będzie już kolejny rocznik, czyli zawodnicy urodzeni w roku 2006.

W związku z tym klub ogłasza nabór dla piłkarzy z rocznika 2006, którzy w ramach rekrutacji organizowanej przez Akademię Widzewa powalczą o dołączenie do widzewskiego zespołu U15 i jeśli rozpoczęli edukację w szkole podstawowej w wieku sześciu lat, to również do I klasy liceum o profilu piłki nożnej, która powstaje we współpracującej z Akademią Widzewa Szkole Mistrzów Kokoro. Do tej ostatniej aplikować będą mogli również piłkarze z rocznika 2005.

Rekrutacja sportowa w obu przypadkach odbywać będzie na specjalnej sesji treningowej organizowanej przez Akademię Widzewa. Odbędzie się ona w sobotę 23 maja na boisku ośrodka treningowego przy ul. Małachowskiego w Łodzi od godziny 13:30. Aby wziąć udział w naborze należy wysłać mailowe zgłoszenie na adres: akademia@widzew.com. W odpowiedzi zgłaszający otrzymają pakiet dokumentów, których wypełnienie będzie niezbędne do udziału w zajęciach.

Zacznij profesjonalną przygodę z piłką nożną w Akademii Widzewa i Szkole Mistrzów Kokoro!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela