Aktualności

Msza święta w intencji Widzewa Łódź

W niedzielę odbędzie się specjalna msza święta za pomyślność widzewskiej rodziny.

W najbliższą niedzielę (5 marca) piłkarzy Widzewa Łódź czeka ostatni tej zimy sparing, w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2016/2017. Po meczu kontrolnym z KS Sand-Bus Kutno członkowie widzewskiej rodziny będą mieli okazję spotkać się w zupełnie innych okolicznościach i wspólnie pomodlić w intencji klubu oraz wszystkich życzliwych mu osób.

O godzinie 18:30 w kościele Parafii pw. św. Alberta Chmielowskiego mieszczącym się przy ul. Chmielowskiego 7 (wcześniej Bartoka 2) odbędzie się specjalna msza święta za pomyślność Widzewa Łódź, którą poprowadzi kapelan łódzkiego sportu, ks. Paweł Miziołek. Udział wezmą w niej przedstawiciele klubu, pierwszego zespołu i drużyn młodzieżowych. Intencją mszy świętej będzie nie tylko powodzenie piłkarzy w wiosennej walce o awans, ale również zdrowie i pomyślność wszystkich członków wielkiej widzewskiej rodziny.

W widzewskiej tradycji msze święte w intencji klubu i jego przyjaciół stanowią bardzo ważne element tożsamości RTS. Dlatego też gorąco zapraszamy wszystkich fanów i osoby związane z Widzewem do udziału w tym wyjątkowym i ważnym dla klubu wydarzeniu. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela