Aktualności

Mocne wejście w nowy rok - tydzień w Widzew.FM

Piłkarze łódzkiego Widzewa jeszcze nie wrócili do treningów, ale klubowa rozgłośnia radiowa już działa pełną parą. W minionym tygodniu odbyły się cztery poranne audycje poświęcone drużynie czerwono-biało-czerwonych i nie tylko.

Miesiąc po miesiącu

Pierwsza audycja w 2022 r. to rozłożenie na czynniki pierwsze każdego kolejnego akcentu minionych dwunastu miesięcy. Marcin Tarociński, Jakub Dyktyński i Antoni Figlewicz - wspierani przez archiwalne wypowiedzi - przeprowadzili słuchaczy przez ostatni słodko-gorzki rok. Nie zabrakło wglądu w nie do końca udaną rundę wiosenną poprzedniego sezonu, czerwcowo-lipcową rewolucję kadrową oraz najświeższych wspomnień z piłkarskiej jesieni.

Fortuna 1 Zima

Wtorkowe wydanie "Witamy w Klubie" poświęcono przeglądowi doniesień transferowych z pozostałych drużyn zaplecza PKO Ekstraklasy. Jakub Dyktyński i Antoni Figlewicz odwiedzili między innymi Gdynię, Częstochowę, Polkowice oraz Legnicę, sprawdzając plany ligowych rywali Widzewa na przerwę zimową. Audycje poświęcone Fortuna 1 Lidze niezmiennie będą wybrzmiewać w klubowej rozgłośni co wtorek.

Widzewiacy z wielkim sercem

Gośćmi środowej audycji porannej byli przedstawiciele kibiców opowiadający o działaniach fanów na rzecz społeczności. O akcji pomocy dla domów dziecka i zawrotnej liczbie najmłodszych wspartych przez kibiców Marcin Tarociński rozmawiał z Patrykiem i Radkiem, którzy niezwykle aktywnie angażowali się w pomoc charytatywną na wielu polach.

Zza kierownicy

Tydzień podsumowała piątkowa audycja z udziałem kierownika pierwszej drużyny Widzewa Marcina Pipczyńskiego. W rozmowie z Marcinem Tarocińskim radiowy gość opowiadał o planach czerwono-biało-czerwonych na okres przygotowawczy, poruszając tym samym kilka kwestii organizacyjnych i infrastrukuralnych, w tym stan płyty boiska przy alei Piłsudskiego. Kierownik Pipczyński wytłumaczył również, dlaczego Fabio Nunes i Abdul Aziz Tetteh rozpoczną przygotowania nieco później niż reszta drużyny.

Wszystkie archiwalne audycje Widzew.FM dostępne są w archiwum radia. Materiały z minionego miesiąca można także znaleźć na kanale klubowej rozgłośni w serwisie Spotify.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela