Aktualności

Młodzież z Kalisza i Rogowa odwiedziła Serce Łodzi

W piątek klub zorganizował dwie kolejne wycieczki po stadionie Widzewa. Ich uczestnikami byli młodzi piłkarze z Kalisza i uczniowie Szkoły Podstawowej z Rogowa.

Pierwszą grupę stanowiło piętnastu zawodników drużyny KKS-u Kalisz. Występujący na co dzień w I lidze wojewódzkiej piłkarze kaliskiej drużyny U17 byli zachwyceni możliwością poznania wielu niedostępnych na co dzień zakamarków tak pięknego obiektu sportowego. Wielu z nich regularnie pojawia się na trybunach stadionu Widzewa w roli kibiców, ale możliwość dostępu do miejsc użytkowanych tylko przez piłkarzy była dla nich wyjątkowym przeżyciem.

Tego samego dnia w Sercu Łodzi stawiła się ponad dwudziestoosobowa grupa uczniów Szkoły Podstawowej w Rogowie. Piątoklasiści z zainteresowaniem słuchali opowieści Marcina Tarocińskiego i odwiedzali kolejne zakątki stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Grupa ta mogła liczyć również na dodatkową atrakcję. Zupełnie niespodziewanie goście z Rogowa spotkali trenującego w stadionowej siłowni Wojciecha Pawłowskiego - bramkarza pierwszej drużyny Widzewa. Spotkanie to, podobnie jak cała piątkowa wizyta, na pewno na długo pozostanie w pamięci uczniów, którzy po pożegnanie zaproszeni zostali na wybrane spotkanie domowe czerwono-biało-czerwonych na wiosnę przyszłego roku.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela