Aktualności

Młody Widzew zawładnął Sercem Łodzi

Minioną środę można śmiało nazwać prawdziwym dniem z Akademią Widzewa. Przed daniem głównym, czyli finałem wojewódzkiego Pucharu Polski, na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 odbyło się zakończenie sezonu Młodego Widzewa.

Na płycie boiska w Sercu Łodzi zebrało się 350 zawodników z wszystkich roczników i ośrodków Młodego Widzewa. Dla młodych adeptów piłki nożnej była to pierwsza okazja do wystąpienia w domu czterokrotnego mistrza Polski. W rolę widzów wcielili się rodzice zawodników, którzy dopingowali swoje dzieci podczas całej imprezy.

Wspierane przez rodziców dzieci łączyły przyjemne z pożytecznym, rozgrywając mecze oraz biorąc udział w zabawach z piłkami. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat za zakończenie sezonu 2021/22. 

Imprezę zakończono pożegnaniem najstarszego rocznika - 2011. Absolwenci z rąk prezesa Mateusza Dróżdża, dyrektora Macieja Szymańskiego i swoich trenerów otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy.

Mamy nadzieję, że sportowa przygoda pod skrzydłami Młodego Widzewa będzie dla wszystkich wychowanków czerwono-biało-czerwonych szkółek piłkarskich inspiracją oraz impulsem do dalszego uprawiania sportu. Liczymy też, że młodzi zawodnicy będą stałymi bywalcami Serca Łodzi na meczach domowych pierwszej drużyny Widzewa Łódź!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela