Aktualności

Mirosław Leszczyński zakończył pracę w pionie sportowym Widzewa

Zgodnie z zawartą na początku nowego sezonu umową, Mirosław Leszczyński z końcem grudnia 2020 roku oficjalnie zakończył pracę na rzecz klubu.

Mirosław Leszczyński na przełomie lipca i sierpnia minionego roku oddelegowany został przez Stowarzyszenie Reaktywacji Tradycji Sportowych Widzew Łódź do wspierania Zarządu Widzew Łódź SA w sprawach transferowych. Pomógł w tym czasie w przeprowadzeniu kolejnych ruchów kadrowych w przedłużonym przez epidemię koronawirusa letnim okienku transferowym, a także współpracował z pionem sportowym w zakresie przygotowania dalszych planów transferowych klubu, mających na celu wzmocnienie pierwszej drużyny zimą.

Z początkiem listopada na stanowisku szefa działu skautingu w klubie zatrudniony został Tomasz Wichniarek, który odpowiadać ma za wszystkie sprawy transferowe związane z występującym obecnie w Fortuna 1 Lidze zespole seniorów. Tworzy on w tym celu profesjonalną strukturę skautingową.

W związku z zakończeniem obowiązującej umowy, a co za tym idzie, oficjalnej współpracy, Zarząd Widzew Łódź SA dziękuje panu Mirosławowi Leszczyńskiemu za dotychczasowe wsparcie i zaangażowanie w pracę na rzecz klubu w tym trudnym i wymagającym czasie.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 01.03.2021

Trening 01.03.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 27
8 Odra Opole 24
9 Puszcza Niepołomice 23
10 Widzew Łódź 23
11 Chrobry Głogów 22
12 Korona Kielce 21
13 Stomil Olsztyn 20
Pełna tabela