Aktualności

Milion serc w Sercu Łodzi - kup karnet na Widzew!

Od meczu otwarcia nowy stadion przy al. Piłsudskiego 138 odwiedził już milion kibiców. Dołącz do nich i kup karnet na mecze w Sercu Łodzi!

Miliony emocji podczas meczów, miliony wspomnień pełnych pięknych goli, boiskowych zwrotów akcji i głośnego dopingu, miliony kilometrów pokonanych, by dotrzeć w jedno wyjątkowe miejsce - do Serca Łodzi, czyli domu Widzewa i jego kibiców. Fani czerwono-biało-czerwonych od chwili otwarcia nowego stadionu wypełniają po brzegi Serce Łodzi i dbają o to, by Polska nie zapomniała o marce Widzewa Łódź. W 2020 roku na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 przekroczono symboliczną granicę miliona kibiców, którzy odwiedzili dom Widzewa Łódź. Licznik bije dalej. Bijemy rekordy i walczymy o marzenia.

W środę 19 stycznia o godz. 19:10 wystartowała sprzedaż karnetów na mecze w rundzie wiosennej Fortuna 1 Ligi. Widzewiacy po piłkarskiej jesieni sezonu 2021/2022 zajmują 2. miejsce w rozgrywkach i potrzebują wsparcia w walce o awans do PKO BP Ekstraklasy.

W pierwszym etapie dystrybucji abonamentów, swoje karnety będą mogli przedłużyć posiadacze stałych wejściówek na spotkania domowe w rundzie jesiennej z możliwością zachowania dotychczasowego miejsca. Ten etap potrwa do 4 lutego. Następnie przez dwa dni będzie trwała przerwa techniczna.

PRZEDŁUŻ SWÓJ #KarnetNaWidzew

W poniedziałek 7 lutego okazję do przedłużenia karnetu z możliwością zmiany miejsca otrzymają członkowie "Klubu 1910", a od wtorku 8 lutego do środy 9 lutego włącznie przed taką szansą staną pozostali kibice.

Po kolejnych dwóch dniach przerwy technicznej przyjdzie czas na sprzedaż otwartą. Jej start nastąpi 12 lutego i potrwa do 20 lutego lub do wyprzedania wszystkich karnetów.

Dołącz do ponad miliona wiernych kibiców, kup karnet na rundę wiosenną sezonu 2021/22 i zostaw swoje serce w Sercu Łodzi!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 74
2 Widzew Łódź 59
3 Arka Gdynia 58
4 Korona Kielce 55
5 Odra Opole 48
6 Chrobry Głogów 47
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela