Aktualności

Mikrocykl przed meczem z Koroną Kielce

Pierwsza drużyna Widzewa Łódź już w poniedziałek rozpocznie przygotowania do meczu na szczycie Fortuna 1 Ligi, w którym łodzianie zmierzy się z kielecką Koroną.

Bieżący mikrocykl treningowy z uwagi na niewielki odstęp między kolejnymi meczami czerwono-biało-czerwonych będzie bardzo krótki. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia rozpoczną przygotowania do meczu z wiceliderem rozgrywek już w poniedziałek o godzinie 12:00.  Przez następne dwa dni zawodnicy Widzewa będą pracować przed południem. Wszystkie treningi odbędą się na naturalnym boisku obiektu przy ulicy Małachowskiego.

Poprzedzający dzień meczowy czwartek nie będzie dniem wolnym od ćwiczeń - zawodnicy będą trenowali od godziny 13:30, a później wyjadą do stolicy województwa świętokrzyskiego gdzie spędzą noc. Ponadto, jeszcze w czwartek przed południem jeden z zawodników pierwszej drużyny pojawi się wraz z trenerem Niedźwiedziem na konferencji prasowej przed wyjazdem do Kielc.

Szkoleniowiec czerwono-biało-czerwonych na antenie klubowego radia Widzew.FM poinformował, że poniedziałkowy (11 października, godz. 12:00) i wtorkowy trening (12 października, godz. 11:30) będą otwarte dla kibiców.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

trening 27.10.2021

trening 27.10.2021

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 33
2 Miedź Legnica 28
3 Korona Kielce 26
4 GKS Tychy 23
5 Arka Gdynia 23
6 Sandecja Nowy Sącz 22
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 22
Pełna tabela