Aktualności

Mikołajki przy Piłsudskiego 138

Zorganizowane 6 grudnia widzewskie Mikołajki na długo zapadną w pamięci wszystkich uczestników. Zapraszamy do obejrzenia materiału przygotowanego przez WidzewTV.

Pierwsze grupy dzieci pojawiły się na stadionie we wczesnych godzinach porannych. Czekali na nich członkowie zarządu, pracownicy klubu, przedstawciele Stowarzyszenia OSK "Tylko Widzew" i zawodnicy. Jednym z nich był Daniel Mąka. - Występuję trochę w roli świętego Mikołaja, choć czapki nie mam. Prezentem dla dzieciaków jest ten wspólny czas. Wspólnie przygotowujemy ozdoby, piszemy życzenia - mówił tuż po rozpoczęciu wydarzenia doświadczony piłkarz.

W organizację wydarzenia włączyli się wszyscy związani z widzewskim środowiskiem. Młodych gości po stadionie oprowadzał m.in. Rafał Markwant, radny Rady Miejskiej w Łodzi i członek Stowarzyszenia OSK "Tylko Widzew". - To naprawdę świetna sprawa. Każdemu polecam takie inicjatywy. Milion ciekawych pytań od dzieci.  Widać w nich ogromny entuzjazm, a najfajniejsze jest to, że ¾ z nich było już wcześniej na meczu Widzewa - podkreślił Markwant.

Nie zabrakło również prezesa Przemysława Klementowskiego, którego autografy okazały się bardzo łakomym kąskiem dla młodych gości..., ale nie tylko. W kolejce po podpis ustawił również jeden z zawodników. Szef zarządu Widzewa podkreślił, że mikołajkowa inicjatywa idealnie wpisuje się w strategię klubu.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Świt Nowy Dwór Maz. - Widzew 17.03.2018

Świt Nowy Dwór Maz. - Widzew 17.03.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 38
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 38
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Ursus Warszawa 31
5 Huragan Morąg 30
6 Polonia Warszawa 30
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 29
Pełna tabela