Aktualności

Miejsca na mecz ze Zniczem przyznane, potwierdzenia po południu

Z uwagi na olbrzymie zainteresowanie meczem ze Zniczem i ograniczoną liczbę miejsc, wejściówki na to spotkanie otrzymają jedynie posiadacze karnetów, którzy w czasie pandemii jeszcze z nich nie korzystali.

Chęć uczestnictwa w meczu Widzewa ze Zniczem zadeklarowało ponad siedem tysięcy kibiców posiadających karnety na wiosenne mecze domowe czerwono-biało-czerwonych. Niestety, z uwagi na obowiązujące decyzje administracyjne, na stadionie Widzewa w sobotę pojawić może się ich tylko ok. cztery i pół tysiąca z nich.

Uwzględniając założenia systemu przydzielania miejsc na mecze Widzewa w czasie pandemii i zasadę, według której każdy posiadacz karnetu powinien móc obejrzeć przynajmniej jedno spotkanie łodzian do końca sezonu, w przypadku starcia ze Zniczem wejściówki przyznane zostały tylko i wyłącznie posiadaczom karnetów, które w poprzednich trzech meczach nie zostały zrealizowane przez właścicieli lub osoby, którym mogły zostać przekazane.

Niestety, klub nie był w stanie przydzielić miejsc na to spotkanie do żadnego karnetu, który wykorzystany został podczas spotkań z Lechem II Poznań, Elaną Toruń i Stalą Stalowa Wola (za wyjątkiem karnetów członków "Klubu1910" - czyli osób regularnie finansujących akcję Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy, będącej sponsorem strategicznym Akademii Widzewa).

Informujemy jednocześnie, że z uwagi na zainteresowanie przekraczające możliwości klubu i strukturę zgłoszeń w podziale na sektory, części kibiców, zgodnie z deklaracjami zgłoszonymi podczas rejestracji, przydzielono miejsca na innych trybunach niż wynika to z karnetów (najczęściej dotyczy to posiadaczy karnetów na trybunę C, którzy otrzymają bilet na sobotę na B). Z uwagi na trwające prace techniczne związane z przydzieleniem czterech i pół tysiąca wejściówek, ich wersja elektroniczna pojawi się na kontach właścicieli w piątek 24 lipca w godzinach popołudniowych.

Dziękujemy wszystkim fanom za zainteresowanie i chęć bycia z klubem i drużyną w ostatnim meczu sezonu zasadniczego. Osoby, które nie będą mogły wejść w sobotę na stadion, zapraszamy na bezpłatną transmisję meczu, która dostępna będzie w WidzewTV (SUBSKRYBUJ KANAŁ), a także w łódzkim paśmie regionalnym TVP3 oraz w transmisji łączonej z meczami GKS Katowice - Resovia i Legionovia - Górnik Łęczna na antenie TVP Sport.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela