Aktualności

Międzynarodowy kurs skautingowy na Widzewie

Już w październiku Widzew Łódź będzie gościć kurs pierwszego poziomu skautingu i analizy organizowanego przez Międzynarodową Profesjonalną Organizację Skautingową IPSO.

24-25 października na stadionie Widzewa odbędzie się międzynarodowy kurs skautingowy IPSO. Podczas dwudniowych warsztatów eksperci o międzynarodowej renomie podzielą się swoją wiedzą między innymi w zakresie nowych technik i obowiązujących procedur w zakresie skautingu. Więcej informacji znaleźć można na stronie IPSO, gdzie trwają już zapisy (SPRAWDŹ).

Gospodarzem kursu będzie Widzew Łódź, który ugości organizatorów i uczestników na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Zapewni też staż w klubie jednemu z wyróżniających się członków szkolenia. Co więcej, Widzew będzie również reprezentowany na kursie przez skautów współpracujących z klubem.

- Temat skautingu jest dla nas bardzo ważny. Stale robimy w nim postęp, zawiązujemy nowe współprace, realizujemy działania systemowe, które mają dać efekt w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez klub. Możliwość goszczenia u nas ekspertów IPSO będzie doskonałą okazją do zdobycia kolejnej cennej wiedzy w tym zakresie - podkreśla Maciej Szymański Dyrektor Akademii Widzewa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela